OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII Niedziela Zwykła 24.07.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na kryptę katedry.

Jutro wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dlatego dziś po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane przy tej okazji będą przekazane ks. Waldemarowi Potrapelukowi, misjonarzowi w Zambii, na potrzeby transportowe misji.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W piątek o 18.00 w dniu wspomnienia św. Marty, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z Paniówek.

Obchody liturgiczne tygodnia:

poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła.

– wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny

– piątek – wspomnienie św. Marty

Zapraszamy wszystkich na wycieczkę do Łodzi i niedawno otwartego orientarium. Wyjazd ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. W czasie zwiedzania zoo towarzyszyć na będzie przewodnik – opiekun zwierząt, który podzieli się z nami swoją wiedzą biologiczną i pokaże niedostępne dla zwykłych zwiedzających miejsca. Jak czas pozwoli zobaczymy też kilka atrakcji w samej Łodzi. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, kancelarii i u ks. Sebastiana. W czasie zapisów prosimy podać imię i nazwisko uczestnika wycieczki i zapłacić całą kwotę za wyjazd. Bliższe informacje przy zapisach lub u organizatora.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na kryptę katedry

Za tydzień kolekta na renowację katedry.

Wszystkim życzymy, spokojnej i świętej niedzieli i wszelkiej pomyślności w nowym tygodniu.