OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 29.08.2021

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii

Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 16.00

Od środy wracamy do normalnego porządku Mszy świętych. W niedzielę (przyszłą) będzie już Msza św. o 12.00, a w tygodniu codziennie rano i wieczorem.

W środę o 8.00 Msza św. w intencji Seniorów, Emerytów i Rencistów naszej parafii. O 17.00 Msza św. szkolna w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły i przedszkola, z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów.

W środę od 16.00 okazja do spowiedzi dla dzieci.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Od 17.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. W ich intencji i w intencji ich rodziców przez kolejne 9 pierwszych piątków będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00.

W piątek na 18.00 zapraszamy na Mszę św. młodzież naszej parafii. O 19.00 w kościele spotkanie organizacyjne i modlitewne kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć ten sakrament 29 września br.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji członków Żywego Różańca.

Grupy duszpasterskie.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się na porannej Mszy św. w sobotę, a potem na wspólnym śniadaniu.

Obchody liturgiczne:

– piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

Godziny urzędowania kancelarii parafialnej: poniedziałek 18.30 – 19.30, środa 7.00 – 8.00, piątek od 7.00 – 8.00 i 15.30 -17.30.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji, w szczególności na działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży i na utrzymanie kościoła akademickiego.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia.