OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 16.00

Od wtorku wrócimy do normalnego porządku Mszy świętych, w tygodniu codziennie rano i wieczorem, a za tydzień w niedzielę będzie już Msza św. o 12.00.

1 września nie będzie uroczystej Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego, ze względu na niepewną sytuację epidemiczną. Intencję modlitwy za nauczycieli, pracowników szkoły i przedszkola, oraz za uczniów włączymy w nasze prośby podczas Eucharystii porannej i wieczornej.

W środę o 8.00 Msza św. w intencji Seniorów, Emerytów i Rencistów naszej parafii. O 17.00 Msza św. szkolna z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów.

W środę od 16.00 okazja do spowiedzi dla dzieci.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach katechetycznych będzie możliwość skorzystania z Poradni Życia Rodzinnego.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii z podaniem numeru telefonu. Od 17.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. W ich intencji i w intencji ich rodziców przez kolejne 9 pierwszych piątków będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00.

W piątek o 19.00 w kościele pierwsze w nowym roku duszpasterskim pierwszopiątkowe czuwanie ze św. Janem Pawłem II.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji członków Żywego Różańca.

Obchody liturgiczne:

– czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

Kancelaria parafialna – godziny urzędowania: poniedziałek 17.30 – 19.30, środa 7.00 – 8.00, piątek od 7.00 – 8.00 i 15.30 – 17.30.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji, w szczególności na działalność edukacyjno-wychowawczą i utrzymanie kościoła akademickiego.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia. Uczniom, nauczycielom, i pracownikom szkół życzymy pomyślnego roku szkolnego. Przede wszystkim bezpieczeństwa i zdrowia w tym trudnym czasie.