OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła – 8.09.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 16.00

W środę o 17.00 Msza św. szkolna, na którą zapraszamy w szczególności uczniów szkoły podstawowej.
W piątek o 18.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej, procesja i Różaniec Fatimski. Potem nieco skrócona Godzina Modlitewna, podczas której w Lectio Divina spotkamy się ze słowem Bożym. Zakończenie o 20.00.
W przyszłą niedzielę w katowickiej katedrze spotkają się Dzieci Maryi.

Grupy Duszpasterskie:
Wspólnota Dorosłych zaprasza ma Mszę św. w poniedziałek o godz. 18.00, a potem na spotkanie formacyjne w Domu Katechetycznym. Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach Wspólnoty. Każdy może dołączyć na każdym etapie. Spotykamy się raz na trzy tygodnie w poniedziałkowy wieczór, aby wspólnie spotykać się ze Słowem Bożym i pogłębiać swoje życie duchowe.
Spotkanie formacyjne Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Obchody liturgiczne:
– czwartek – Uroczystość NMP Piekarskiej
– piątek – Dzień Fatimski, wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
– sobota – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.
Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

W sobotę 14 września, w Paniówkach odbywać się będą uroczyste Dożynki. Organizatorzy: Rada Sołecka, Kółko Rolnicze, Koło Gospodyń Wiejskich i Towarzystwo Przyjaciół Paniówek, zapraszają wszystkich rolników, sadowników, hodowców, pszczelarzy i działkowców, oraz wszystkich mieszkańców na korowód dożynkowy o 14.30 (zbiórka o 14.15), Mszę św. o godz. 15.00 w kościele i dalsze obchody w Parku Joanny. Mieszkańcy ul. Zwycięstwa proszeni są także o przystrojenie bram posesji na trasie przemarszu korowodu dożynkowego. Więcej szczegółów w naszej gazetce.

Wszystkim życzymy radosnej i błogosławionej niedzieli oraz pomyślnego tygodnia.