OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na 16.00 na Różaniec Fatimski.

W poniedziałek o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. O. Pio.

Zachęcamy rodziców do posyłania swoich dzieci do Wczesnej Komunii Św. Warunkiem jest sakramentalne małżeństwo i dojrzały udział w życiu Kościoła. Przygotowanie do wczesnej Komunii trwa dwa lata, a więc warunkiem jest też uczestnictwo w katechezie (szkolnej albo przedszkolnej) w poprzednim roku. Na spotkaniu w dniu 23 września będzie można dokonać zapisu.

W piątek na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Na 19.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie ze Wspólnotą Dorosłych.

Na wiosnę w naszej parafii powołaliśmy do życia Grupę Liturgiczną. Dorosłe osoby angażują się w niej w przygotowanie liturgii zwłaszcza niedzielnej. Dziękujemy za tę troskę i poświęcenie, zwłaszcza za podjęcie posługi lektorów i kantorów. Jest nas już ponad trzydzieści osób, ale może być więcej. Polecamy do rozważenia sprawę przystąpienia do tej grupy. W najbliższym czasie po uzgodnieniu terminu zaprosimy na spotkanie organizacyjne i formacyjne.

Obchody liturgiczne:

– poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– wtorek – wspomnienie MB Bolesnej

– środa – wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana.

– piątek – święto w. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży

Grupy Duszpasterskie:

Zbiórka ministrantów w kościele w sobotę o 9.00. Zapraszamy nowych kandydatów.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii, za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

Wszystkim życzymy radosnej, spokojnej i pobożnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.