OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła – 6.10.2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe zapraszamy o godz. 17.30. W tym nadzwyczajnym miesiącu modlimy się szczególnie za misje. Niestety także u nas wiele obszarów życia staje się zwyczajnie terenem misyjnym. Toczy się cywilizacyjna i duchowa wojna, w której Różaniec jest naszą potężną bronią. Nie tylko zapraszamy, ale usilnie wzywamy do tej modlitwy, zwłaszcza przeżywanej wspólnotowo.

W poniedziałek na 19.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach dalszego przygotowania do małżeństwa. Zaproszenie kierujemy szczególnie do młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania.

W piątek na 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne przygotowane przez naszą młodzież.

Przyszła niedziela będzie trzynastym dniem miesiąca. Nabożeństwo różańcowe odprawimy o zwykłej porze, a procesja z figurą MB Fatimskiej będzie miała miejsce po zakończeniu Mszy św.

Obchody liturgiczne:
– poniedziałek – wspomnienie MB Różańcowej

Grupy duszpasterskie:
Oazę Młodzieżowej zapraszamy w piątek na modlitewne czuwanie.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Prenumeratorów Gościa Niedzielnego prosimy jeszcze o wpłaty za IV kwartał.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsza kolektę na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii, a po Mszach świętych zbiórka przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
Wszystkim życzymy radosnej i pogodnej niedzieli i pomyślnego tygodnia.