PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 1 – 8 sierpień 2021

NIEDZIELA – 1.08.2021 – XVIII Niedziela Zwykła

8.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Laury Górskiej z okazji 1. urodzin.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary dziękując za odebrane łaski i prosząc o błogosławieństwo dla Ryszarda Rybka z okazji 70. rocznicy urodzin i opiekę dla całej rodziny.

16.30 O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Najświętszej w rodzinie.

PONIEDZIAŁEK – 2.08.2021 –

18.00

  1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Izabeli Domin, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.
  2. Za ++ mamę Anielę Romik w 15. rocznicę śmierci, ojca Zbigniewa, brata Grzegorza, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 3.08.2021 –

6.30

  1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Pięknej Miłości, św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 30. rocznicy ślubu Jolanty i Piotra Szymura, z prośbą o zdrowie, łaski Ducha Świętego i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.
  2. Za ++ Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek, Gertrudę, Franciszka Rożek i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 4.08.2021 – Wsp. św. Jana Marii Vianneya

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00

  1. Za ++ Alojzego Bryłka, jego rodziców, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za + Agnieszkę Roj od sąsiadów.

CZWARTEK – 5.08.2021 –

18.00

  1. Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, ++ dziadków, Konrada, Stefana Długaj, Antoninę Makselon, Martę Kot, Jana Kopel i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Ryszarda Woźnica, brata Franciszka, rodziców Antoniego, Genowefę Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Ignacego, Stanisławę, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę Skrzypczyk, Dorotę, Henryka Kłos, Franciszka, Teresę Froncek, Klarę Szyma, Ernesta Jaworek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 6.08.2021 – Święto Przemienienia Pańskiego

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ Fryderyka Swoboda w rocznicę śmierci, Jana Marię Swoboda, Emanuela, Annę Przybyła, Agnieszkę Kozubek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 7.08.2021 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

14.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Pawła Widera z okazji 50. rocznicy urodzin.

18.00 Za ++ Marię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Gerarda, ich rodziców i dziadków, siostry, szwagrów, Helenę i Bronisława Delimat oraz ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 8.08.2021 – XIX Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Franciszka, Anielę, Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę, Henryka Macha, Emila, Elfrydę Kubicki, Grażynę Tomecką, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Kowol, Rodewald.

10.30

  1. Za + Rudolfa Kaizer w 1. rocznicę śmierci.
  2. Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Urszuli i Jacka.

16.30 Za ++ Elfrydę, Henryka, Rafała Stalica, Alfreda, Bernarda, Marię, Adolfa, Leokadię, Marcina Wilk, Franciszkę Macha, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Jadwigę, Piotra Drobik, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.