PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 kwiecień 2022

NIEDZIELA – 10.04.2022 – Niedziela Męki Pańskiej

8.00 Za + Józefa Backiego, ++ z rodzin Backi, Wiśniewski, Kucharczyk i Woźnica.

10.30 Za ++ Bernarda Gancarczyk w rocznicę śmierci, Lidię Gancarczyk, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ Annę i Witolda Popiołek.

16.30 Za ++ kuzyna Pawła Mryka i kuzynki Edytę Teichgraber i Łucję Wypiór od rodziny Brosz.

 

PONIEDZIAŁEK – 11.04.2022 –

6.30 Za ++ Różę, Ryszarda, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Kunegundę, Jana Zawisza, Ryszarda, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Jana, Leokadię Mryka, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Teresę, Norberta Matula, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda Kowol, Henryka Duda, ++ dziadków, pradziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Lempa, Kuberek, Falkus, Mryka, Rybka, Galwas, ++ kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ mamę Gertrudę Sowa w 2. rocznicę śmierci, ojca Stanisława, brata Janusza, Franciszkę, Karola Musioł, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Herberta Gajda na pamiątkę urodzin, żonę Elżbietę, Teresę, Emila Pyka, Roberta, Henryka Noglik, Martę, Ernesta, Ludwika, Rainholda Kula, ++ dziadków i ++ kapłanów.

 

WTOREK – 12.04.2022 –

6.30 Za ++ Gertrudę Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Henryka, syna Stefana, Czesława, Jana, Apolonię Tybor, Gerarda Przybycin, ++ dziadków, Jana, Martę, Teodora, Zofię Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Anielę Bartoszek na pamiątkę urodzin, męża Jana, Łucję, Józefa Czerner, Otylię, Teodora, Stefana Fajkis, Martę, Stanisława Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Korcela, Szołtysek, Suliga i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 13.04.2022 –

6.30 Za ++ Rafała Nocoń i Henryka Duda od sąsiadów.

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Edmunda Wilczyńskiego w rocznicę śmierci, żonę Annę, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 14.04.2022 – Wielki Czwartek

18.00 Msza święta Wieczerzy Pańskiej – za parafian.

 

PIĄTEK – 15.04.2022 – Wielki Piątek

18.00 Ceremonie Wielkiego Piątku.

 

SOBOTA – 16.04.2022 – Wielka Sobota

20.00 Wigilia Paschalna.

 

NIEDZIELA – 17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Waltera Niedorny.

10.30 Za ++ Ludwika, Janinę Kowol, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Rafała Nocoń, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Łucja Niestrój, Maja Kras, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 60. rocznicy urodzin Marka Szołtysek.