PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 październik 2021

NIEDZIELA – 10.10.2021 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Eryka Badura oraz żonę Marię od sąsiadów z ul. Słonecznej i Zabrskiej.

10.30 Za ++ Rudolfa Luks na pamiątkę urodzin, żonę Teresę, ++ dziadków, Mariannę, Władysława Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ z rodzin Luks, Masłocha, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za + Erykę Papkala od sąsiadów.

16.30 Za ++ Stefana Krzymyk w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, brata i siostrę, Józefa Organiściok, Huberta Piecha, Józefa Kowol, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 11.10.2021 –

6.30 Za + Eryka Badura od Klimka z żoną i dziećmi z Łączan.

18.00

 1. Za ++ rodziców Teresę, Nikodema Fajkis na pamiątkę urodzin, Grzegorza Fajkis, ++ dziadków, Pawła Matula, Henryka Berg, ++ chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.
 2. O radość wieczną za + Helenę Żymełka od koleżanek.

WTOREK – 12.10.2021 –

6.30 Za + ciocię Erykę Papkala od Karola i Teresy.

18.00

 1. Za ++ Gertrudę, Józefa Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Teresę, Zdzisława Michoń, Lidię Lauterbach, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. Za + Norberta Matula od sąsiadów.

ŚRODA – 13.10.2021 – Wsp. bł. Honorata Koźmińskiego

6.30 Za ++ Edwarda Kula na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00

 1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
 2. Za ++ rodziców Łucję, Konrada Szołtysek, Ernestynę, Jerzego Szczyrba, ++ dziadków, Jana Żymełka, Franciszka Kozubek i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 14.10.2021 –

6.30 Za ++ Józefa, Jana, Marię Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, ++ dziadków, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

 1. Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy dziękując za otrzymane łaski i prosząc o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla Błażeja Gatner z okazji 18. rocznicy urodzin.
 2. Za ++ Alojzego Kot na pamiątkę urodzin, Różę, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Henryka Halasz, Erwina Nocoń, Gertrudę, Wilhelma, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 15.10.2021 – Wsp. św. Teresy od Jezusa

6.30 Za ++ Marię, Wiktora, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota i Kołodziej.

18.00

 1. Za ++ Krystynę Machura, Annę, Eryka Kowol, Norberta Kowol, dziadków,++ z pokrewieństwa Kowol, Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię, Walentego Musioł, Szymona, Łucję Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 16.10.2021 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Fatimskiej, za wstawiennictwem św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę na dalsze lata za wszystkie wdowy naszej parafii.

18.00

 1. Za ++ Otylię Kot w rocznicę śmierci, męża Konrada, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Wilhelma, Magdalenę, Michała, Zofię, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.
 2. Za ++ rodziców Agnieszkę, Roberta, Bartoszek, Szczepana, Jana, Annę Musioł, Elżbietę Bartoszek, Elżbietę, Jana Pilny, Mariana, Gerarda, Annę Buchała, Hildegardę Poloczek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Musioł.

NIEDZIELA – 17.10.2021 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dalsze lata życia dla całej rodziny.

10.30 Do Trójcy Przenajświętszej, MB Szkaplerznej, św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych z podziękowaniem za otrzymane łaski, z przebłaganiem za popełnione grzechy i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 10-lecia małżeństwa.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Dominika, Łucję, Małgorzatę, Franciszka, Gertrudę, Bronisława Spadek, Józefa Pixa, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Aleksandra Marzec, Stanisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.