PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 12 – 19 listopad 2023

NIEDZIELA – 12.11.2023 – XXXII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Annę, Kazimierza Smoroń w 2. rocznicę śmierci, Adolfa Bielańskiego, Anielę, Jana Matysiak, Andrzeja Mika, ++ z rodzin Smoroń, Kulig, Bielański i Matysiak.

10.30

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Marka Bartoszek z okazji 50. rocznicy urodzin.

16.30 O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, dobry wybór drogi życiowej i opiekę Matki Bożej dla Hanny z okazji urodzin od koleżanek.

 

PONIEDZIAŁEK – 13.11.2023 – Wsp. św. Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna,pierwszych męczenników Polski

6.30

18.00
1. W intencjach czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Martę Wójcik w rocznicę śmierci, męża Piotra, Anielę, Józefa, Jadwigę Korol, Jadwigę Helios, Magdalenę, Wilhelma Włodarz, ++ dziadków, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, Gertrudę, Jana Plewnia, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

WTOREK – 14.11.2023 –

6.30

18.00 Za ++ Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, Romana, Alojzego, Różę, Adama Szukała, Gabriela, Zygmunta Mryka, Genowefę Mijacz, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Loska, Roj, Duda, Bryłka i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 15.11.2023 –

6.30

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny Kula z okazji 80. rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.

 

CZWARTEK – 16.11.2023 –

6.30

18.00
1. Za ++ Edmunda Jachnik na pamiątkę urodzin, żonę Marię, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Rajca, Kot, Swoboda, Nieradzik, Cyroń, Twardoch i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Alfreda Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

 

PIĄTEK – 17.11.2023 – Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej

6.30 Za ++ Kunegundę, Jana Zawisza, Ryszarda, Różę, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Ryszarda, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Jana, Leokadię Mryka, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Teresę, Norberta Matula, Franciszka, Anielę Nieradzik, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda Kowol, Henryka Duda, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Zawisza, Lempa, Kuberek, Galwas, Falkus, Mryka, Rybka, ++ kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Leona, Romana, Julię, Józefa Szołtysek, Teodora, Franciszkę, Leona, Janinę, siostrę Arnoldinę Mryka, Gertrudę, Bernarda, Joachima Pyka, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok, Henryka Malik, Łucję, Alfreda Michalski, Helenę, Edwarda Harazim, Iwonę Wawoczny i ++ z pokrewieństwa.

 

SOBOTA – 18.11.2023 – Wsp. bł. Karoliny Kózkówny

6.30

18.00
1. Za + Jana Kopel na pamiątkę urodzin.
2. Za ++ Eryka, Marię Spyra, Jerzego, Angelę, Emila Piszczelok, dziadków, chrzestnych, Dolores, Gerhata Grześka, Achilesa Związek, Pawła Kucjas, Jana Karwat, Wernera Wochnik, ++ sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

NIEDZIELA – 19.11.2023 – XXXIII Niedziela Zwykła

8.00 W intencji rocznika 1958 jako podziękowanie za przeżyte 65 lat, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Bożą w rodzinach oraz o radość wieczną dla ++ koleżanek i kolegów z rocznika.

10.30 Za ++ Różę Bartoszek w rocznicę śmierci, Serafinę Długaj na pamiątkę urodzin, Franciszkę, Pawła, Stanisława Bartoszek, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznych dzieci Poli Krzysteczko, Hanny Bielskiej, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Anielę, Henryka Mryka, syna Łucjana, Jana, Annę Połap, Annę, Henryka Kandziora, Pawła Bartoszek i ++ dziadków.