PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 12 – 19 sierpień 2018

NIEDZIELA – 12.08.2018 – XIX Niedziela Zwykła

8.00 Za + Karolinę Lauterbach w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa Lauterbach i Galwas oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Mateusza Kilka, jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Jerzego Czech w rocznicę śmierci, żony Różę i Kornelię, Agnieszkę, Jana Morawiec na pamiątkę urodzin, syna Gotfryda, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Annę, Alojzego Niestrój, Adelajdę, Franciszka Musioł, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ z rodzin Paździor, Herisz, Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 13.08.2018 – 

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Gerarda Woźnica, rodziców, teściów, Leona Rudnik i ++ z rodzin Woźnica, Kopernik i Hynisz.

WTOREK – 14.08.2018 – Wsp. Maksymiliana Kolbego

6.30 Za ++ Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Wiktora, Annę, Wiktora Piszczelok, 2 synów, synową, Henryka Nieradzik, ++ dziadków, Jana, Gerdę Grzywok, Justynę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kowol, Piszczelok i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 15.08.2018 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP 

8.00 Za ++ Mariana Buchała w rocznicę śmierci, Annę, Gerarda, Wiktora Buchała, Szczepana Musioł, ++ dziadków Bartoszek, Musioł, Buchała, Kot, ++ chrzestnych, Grażynę Pilny, Janusza Fojt, Sabinę Sobota oraz ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Józefa Pakura w rocznicę śmierci, żonę Marię, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber oraz ++ kapłanów.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy modlitewnej św. Ojca Pio.

CZWARTEK – 16.08.2018 – 

18.00
1. Za + Marię Koim w 1. rocznicę śmierci i + męża Horsta.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski w rodzinie, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

PIĄTEK – 17.08.2018 – Uroczystość św. Jacka

18.00 Za ++ Teresę, Jana, Ernesta, Lidię Promny, Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Franciszka Mijacz, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Anielę, Edmunda Pyka, Elżbietę, Emila Kleczka, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 18.08.2018 – 

6.30 Za ++ Annę, Franciszka, Mateusza Kowol, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Kowol, Długaj, Achtelik, Sobota, Dymarz i Badura.

18.00 Za + Grzegorza Krzysteczko na pamiątkę urodzin i ++ rodziców Anielę i Henryka.

NIEDZIELA – 19.08.2018 – XX Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Waldemara, Jerzego, Annę, Jerzego Gawliczek, Zofię, Alojzego Nalepa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Jana Sklorz, jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Alojzego Bryłka, jego rodziców, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Erykę, Romana Macha, Aniele, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Teresę, Józefa Król, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.