PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 lipiec 2022

NIEDZIELA – 17.07.2022 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, męża Ryszarda, teścia Benedykta, Elżbietę, Franciszka, Leona Dubiel, Zofię Cenkalik i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Janinę, Ludwika Kowol, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Rafała Nocoń, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Po Mszy św.: Chrzest Święty – Filip Maksymilian Promny.

16.30 Za ++ męża Aleksandra Marzec w 2. rocznicę śmierci, rodziców Łucję, Dominika Spadek, dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń, ++ chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PONIEDZIAŁEK – 18.07.2022 –

18.00 Za ++ Romana, Gertrudę Henisz, Pawła, Wiktorię, Franciszka Jachnik, Elżbietę, Huberta, Łucję Nizor, Annę, Franciszka Kralj, Herberta, Jadwigę Hahn, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

WTOREK – 19.07.2022 –

6.30 Za ++ Henryka, Gertrudę, Antoniego, Edwarda Kula, Józefa Gajdzik, Annę, Romualda Wodara i ++ z pokrewieństwa.

 

ŚRODA – 20.07.2022 –

17.00 W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio

 

CZWARTEK – 21.07.2022 –

13.00 Ślub: Warych – Tulczyjew.

18.00 Za ++ Annę, Alojzego Kula, rodzeństwo, dziadków, Zofię, Wincentego Nocoń, Cecylię, Henryka Wranik, Teresę, Pawła Rybka, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Kula i Krzysteczko.

 

PIĄTEK – 22.07.2022 – Święto św. Marii Magdaleny

13.00 Ślub: Dąbrowscy

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Ojca Pio jako podziękowanie za wszelkie łaski z okazji 70. urodzin Ireny Nowak, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

 

SOBOTA – 23.07.2022 – Święto św. Brygidy

6.30 Za ++ Józefa, Martę, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Henryka Woźnica, Józefa Organiściok, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 90. urodzin Stefanii Kowol, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata dla solenizantki i całej rodziny.

 

NIEDZIELA – 24.07.2022 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Mariana Organiściok w 35. rocznicę śmierci, Otylię, Wincentego Organiściok, Rozalię, Wilhelma, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Organiściok, Fajkis, Szołtysek, Musioł, Mika i ++ kapłanów.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Maksymilian Szołtysek, Ignacy Hawlicki, Barbara Buss, Sara Książek, Klara Grześ, Leon Bentkowski ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Jana, Wandę, Franciszka Janyga, Augustynę, Wiktora, Marka, Krzysztofa, Wandę Fojt, Annę, Wacława Głuch, Bertę, Pawła Jabłonka i ++ z pokrewieństwa.