PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 listopad 2019

NIEDZIELA – 17.11.2019 – XXXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Romana, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30 Za + Tadeusza Pyka od koleżanek i kolegów z rocznika 1957.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Tadeusz Bartnicki, Gabriel Szołtysek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Ewę Tabath w 30. dzień po śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 18.11.2019 – Wsp.bł. Karoliny Kózkówny

6.30 Za ++ Erykę, Romana, Franciszka, Gertrudę Macha, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Florentynę, Leopolda, Stefana Tomecki, Anielę, Franciszka Loska, Alojzego Bryłka, Edwarda, Anielę, Józefa, Herberta Loska, Franciszka, Piotr Roj, ++ z pokrewieństwa Mierzwa, Skiba i Macha.

18.00
1. Za ++ Waldemara, Jerzego, Annę, Jerzego Gawliczek, Zofię, Alojzego Nalepa i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Jana Kopel na pamiątkę urodzin, ++ z rodzin Kopel, Kubiesa, Gołeczka i Pyka.

WTOREK – 19.11.2019 – 

6.30 Za ++ Kunegundę, Jana Zawisza, Różę, Ryszarda, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Ryszarda, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Leokadię, Jana, Mryka, Franciszka, Piotra Roj, Teresę Matula, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda Kowol, ++ z pokrewieństwa Lempa, Zawisza, Falkus, Mryka, Kuberek, Galwas, Rybka, ++ dziadków z obu stron, kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Helenę, Herberta, Stefanię, Wiktora, Teresę, Lucjana Szołtysek, Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Gertrudę, Pawła Swoboda, Ignacego, Anielę, Edmunda Krzysteczko, Leona Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 20.11.2019 – Wsp. św. Rafała Kalinowskiego

6.30 Za + Ewę Tabath od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Norberta Kowol na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
3. Za + Wincentego Kraińskiego w 30. dzień po śmierci.
4. Za + Gertrudę Kraiński na pamiątkę urodzin.

CZWARTEK – 21.11.2019 – Wsp. Ofiarowania NMP i św. Tarsycjusza

6.30 O żywą wiarę, nawrócenie, wyzwolenie i Dar Ducha Świętego dla Justyny i jej syna Kamila przez wstawiennictwo Maryi.

18.00
1. Ku czci św. Tarsycjusza w intencji wszystkich ministrantów i ich rodzin.
2. Za ++ Arkadiusza Falkus w 13. rocznicę śmierci, ojca Ryszarda, ++ z rodzin Falkus i Rybka.

PIĄTEK – 22.11.2019 – Wsp. św. Cecylii

6.30

16.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy w duchu wdzięczności za szczęśliwie przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę Bożą w intencji rocznika 1969.
2. O Boże Błogosławieństwo przez wstawiennictwo św. Cecylii w intencji chórzystów, ich rodzin, członków wspierających i organistów, a także wieczną radość dla ++ członków chóru „Cecylia” w Paniówkach.

18.00
1. Za ++ Różę, Henryka, Eugeniusza Jonda oraz za ++ z rodzin Jonda, Podsiadło, Malcherek.
2. Za ++ Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Elżbietę, Herberta Gajda, ++ dziadków, Pawła Szymeczko, ++ z rodzin Paździor, Kuchta, Ratka, Szołtysek i Gajda.

SOBOTA – 23.11.2019 – 

6.30 Za ++ Tadeusza Pyka i żonę Renatę od przyjaciół.

13.00
1. Do MB Częstochowskiej jako podziękowanie za 60 lat małżeństwa Małgorzaty i Stanisława Szołtysek, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Barbarę, Juliusza Michalski, Marię, Antoniego Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Roberta Długaj, jego 2 siostry, 6 braci, Zofię, Konstantego, Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Anielę, Alfreda, Stefanię, Helenę, Zygmunta Woźnica, Franciszka, Zygmunta Kowal, Konrada Nocoń, Krystynę, Franciszka Zając, Antoniego, Barbarę Makselon, Jadwigę Hahn, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Pyka, Musioł i dusze opuszczone.
2. Za ++ Ernesta Promny na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 24.11.2019 – XXXIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Lidię Lauterbach, rodziców Małgorzatę, Herberta Bartoszek, teściów Annę, Teodora Lauterbach, ich synów i synową, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Mariana Wyrobek, Annę, Jana, Aleksandra Janakowskich, Helenę Biela, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Franciszka, Teofila, Martę, Olgę Mijacz, Henryka, Herberta, Jadwigę, Eryka, Matyldę Hahn, Jana, Teresę, Ernesta, Lidię Promny, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Leona Majowskiego, ++ rodziców, Elfrydę, Rafała Kasperczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00
1. Za parafian – w rocznicę poświęcenia kościoła.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Kacpra Kluczek, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Annę Piecha w 7. rocznicę śmierci, męża Józefa, teściów Krystynę, Stefana Badoń, dziadków Alojzego, Marię Dudek, Jadwigę, Joachima Piecha, Czesława Zalewskiego i ++ z pokrewieństwa.