PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18 – 25 czerwiec 2023

NIEDZIELA – 18.06.2023 – X Niedziela Zwykła

8.00 Za + ks. Jana Piwczyka od parafian.

10.30 Za ++ Kasię Styszko, Janinę, Tadeusza Styszko, Czesława Wierbiłowicz, ++ z rodzin Styszko, Skonieczko i Wierbiłowicz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Bartosza Drewniok, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Gerarda Szołtysek, żonę Marię , ++ rodziców, dziadków, braci Roberta i Rajmunda, ++ z pokrewieństwa Promny, Domin, Helenę i Bronisława Delimat, ++ kapłanów.

 

PONIEDZIAŁEK – 19.06.2023 –

6.30

18.00 Za ++ Martę, Pawła Musioł na pamiątkę urodzin, Jana Musioł, Stanisława Wróblewskiego, syna Wojciecha, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdok, ++ dziadków, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 20.06.2023 –

6.30

18.00
1. Za ++ Urszulę, Władysława Tabath w kolejną rocznicę śmierci, Agnieszkę, Ewę Tabath, Gerarda Rzepka, Magdalenę, Benedykta Swoboda, ++ z rodziny Tabath, Swoboda i Pakura.
2. Za ++ Marię Strzyżewską na pamiątkę urodzin, męża Franciszka, wnuczkę Dorotkę, rodziców Franciszka i Anastazję, Konstantego, Franciszka Niestrój, Antoniego, Gertrudę, Jerzego, Antoniego Krzysteczko, Henryka Kochut i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 21.06.2023 – Wsp. św. Alojzego Gonzagi

6.30

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny Pawlas z okazji 50. rocznicy urodzin.

 

CZWARTEK – 22.06.2023 –

6.30 Za ++ Piotra, Agnieszkę, Franciszka Roj, Ludwika, Janinę Kowol, ++ dziadków z obu stron, Rafała Nocoń, Zofię Wolińską, ++ chrzestnych, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda Bartoszek, Cecylię, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Henrykę, Henryka Janoszczyk, Helenę, Konrada Żymełka, Marię, Józefa Stabik i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Gertrudę, Wilhelma, Zygmunta, Mirosława Mika, Anielę, Ryszarda Wojciechowski, Genowefę Mijacz, Bogusława Leśnik, Damazego Lauterbach, Antoniego Mazurek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kula, Mika i Wojciechowski.

 

PIĄTEK – 23.06.2023 –

6.30

8.00 W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Św. Jana Pawła II w Paniówkach na zakończenie roku.

18.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za 60 lat życia Jana Janik, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
2. Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka, Magdalenę Nieradzik, Alfreda Janik, Różę, Adolfa Kurpas, Damiana Bujara, Cecylię, Jerzego Hudak i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 24.06.2023 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

6.30
1. W intencjach pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę.
2. Za ++ Teresę Luks w rocznicę śmierci, męża Rudolfa, Mariannę, Władysława Masłocha, ++ dziadków, Jacka Barańczyk, ++ z rodzin Luks, Masłocha, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Michała Włodarz w rocznicę śmierci, jego rodziców, Teresę, Jana Kochaneckich, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Krzysztofa Leszczyńskiego i rodziców, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bartoszek, Kot, Widera, Wójcik i Larek.

 

NIEDZIELA – 25.06.2023 – XII Niedziela Zwykła

8.00 W intencji solenizantów czerwca.

10.30 Za + ks. Henryka Sajdoka w rocznicę śmierci od parafian.

12.00 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie z okazji 90. urodzin Elżbiety Rybka oraz o opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

16.30