PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18 – 25 sierpień 2019

NIEDZIELA – 18.08.2019 – XX Niedziela Zwykła

8.00 Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Dary Ducha Świętego dla Pauliny Mika okazji 18. rocznicy urodzin i 43. urodzin taty Tomasza.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Nina Widera, Zuzanna Długaszek, Maja Wawoczny, Karol Bober, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Gerarda Woźnica w 4. rocznicę śmierci, rodziców, dziadków, Leona Rudnik, Teresę, Ewalda Hynisz, ++ z rodzin Woźnica, Rudnik, Kopernik, Draga, Grzęda i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 19.08.2019 – 

18.00 Za ++ Annę, Brunona, Franciszka, Alojzego, Romana Szołtysek, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Selomeę Dudek, Warzyna, Elfrydę Gajda, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 20.08.2019 – Wsp. św. Bernarda 

6.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za 80 lat życia, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Mariana Gonsior oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

ŚRODA – 21.08.2019 – Wsp. papieża Piusa X

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ ojca Leona i Jolantę Mryka, Iwonę Wawoczny, Alfreda, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ dziadków, ++ krewnych z rodzin Mryka, Miczka, Nocoń, Kotlorz i dusze opuszczone.

CZWARTEK – 22.08.2019 – Wspomnienie NMP Królowej 

18.00 Za ++ Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Dariusza, Władysława Sarkowicz, Ulryka Galański, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana Korkus, Eugeniusza Niedobecki i ++ dziadków.

PIĄTEK – 23.08.2019 – 

14.00 Ślub: Łukasz Szołtysek – Natalia Marzec.

18.00

SOBOTA – 24.08.2019 – Święto św. Bartłomieja

6.30 Za + Szymona Gawlik na pamiątkę urodzin.

18.00 Za ++ Mariana Buchała w rocznicę śmierci, Annę, Gerarda, Wiktora, Gabrielę Buchała, dziadków Bartoszek, Musioł, Kot, Buchała, ++ chrzestnych, Janusza Fojt, Grażynę Pilny, Sabinę Sobota i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 25.08.2019 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Romana Bartoszek w rocznicę śmierci, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznych dzieci: Marcel Kieczka, Szymon Krzysteczko, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Lidię Promny na pamiątkę urodzin, rodziców Stanisława i Agnieszkę Rożek, Jana Teresę, Ernesta Promny, Tadeusza, Gertrudę Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Edwarda Harazim, Rafała Kasperczyk i ++ z pokrewieństwa.