NIEDZIELA – 2.06.2024 – IX Niedziela Zwykła

8.00 Z okazji Dnia Dziecka o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla wnuków, ich rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków.

10.30 W intencji Marty i Pawła Krzysteczko w 15. rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla małżonków, synów Piotrka, Wojtka, Tadzia i Józia oraz dla całej rodziny.

12.00 Za ++ Klemensa Kowol i Marię Szołtysek od sąsiadów z ul. Dębowej.

16.30 Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, Jana, Agnieszkę Morawiec, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, ++ dziadków, chrzestnych, bratową, szwagrów, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 3.06.2024 – Wsp. św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy

6.30 Za ++ rodziców Jadwigę, Rafała Woźnica, Łucję, Józefa Hyba, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot, ++ z rodizn Fyderek, Trojan i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ rodziców Anielę, Zbigniewa Romik, Luizę, Emila Piszczelok, brata Grzegorza, Michała Rosa, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 4.06.2024 –

6.30

18.00 Za ++ Franciszka Fajkis w 10. rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę, Bernarda Fajkis, Józefa Szołtysek, Helenę Biela, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis i Szołtysek.

ŚRODA – 5.06.2024 – Wsp. św. Bonifacego

8.00 W intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za ++ Alojzego Kołodziej na pamiątkę urodzin, żonę Marię, Agnieszkę, Wiktora Morgała, Monikę, Konrada Hawełka, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Stachura, Swoboda, Janota, Luks, Długaj, Piotra Żyła, Romana Górecki, Wiesławę, Marcina Kubisz i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 6.06.2024 –

6.30 Za ++ Gertrudę Pyka w rocznicę śmierci, Ludwika, Tadeusza, Renatę Pyka, ++ dziadków, ++ z rodzin Pyka, Michalski, Gancarczyk, Szołtysek i Żymełka.

18.00 Za ++ Anetę Waniek na pamiątkę urodzin, ojca Leona w rocznicę śmierci, dziadków z obu stron, Iwonę Wawoczny i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 7.06.2024 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ Pawła, Helenę Malik, Michała, Edwarda Rosa, Andrzeja Rożek, Franciszka Richter, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Romik, Pawlas, Kot i Malik.

SOBOTA – 8.06.2024 – Wsp. Niepokalanego Serca Maryi

6.30

18.00 Za ++ Katarzynę, Romana Promny, dziadków z obu stron, Jadwigę, Ludwika Szołdra, Alojzego, Gertrudę Mansfeld, ++ chrzestnych, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Promny i Mijacz.

NIEDZIELA – 9.06.2024 – X Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wiktora Piszczelok w rocznicę śmierci, jego rodziców Annę, Wiktora Piszczelok, Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Magdalenę, Henryka Nieradzik, ++ dziadków, Jana, Gerdę Grzywok, ++ z pokrewieństwa Kowol, Piszczelok i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + męża, ojca, syna Gabriela Mryka w 1. rocznicę śmierci i + ojca Zygmunta.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80. rocznicy urodzin Eugeniusza Kowol, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Małgorzatę Pilny w rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron, zięcia Krzysztofa, Agnieszkę, Eryka Kot, ++ z rodzin Pilny, Botor, Małyszek, Kot, Woźnica i Spyra.