PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 2 – 9 grudzień 2018

NIEDZIELA – 2.12.2018 – I Niedziela Adwentu

8.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem Matki Bożej jako podziękowanie za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rocznika 1958 i ich rodzin.
2. Za ++ kolegów i koleżanki z rocznika 1958: Teresę Winkler, Piotra Dubietko, Stefana Pasoń i Pawła Roj.

10.30 Za ++ dziadków Martę, Gertrudę, Józefa Woźnica od wnuków i prawnuków z rodzinami.

12.00 Za ++ Korneliusza Słomka w I rocznicę śmierci, Marię, Alfonsa Słomka, Katarzynę, Alojzego Szołtysek.

16.30 Za ++ Agnieszkę, Wiktora, Małgorzatę, Henryka Bednar, Gertrudę, Józefa Kurda, Waldemara Wojtasek, Stanisława Lasota, Teresę, Józefa Tomanek, Wandę, Józefa Gębolis, ++ z pokrewieństwa Bednar, Kurda, Lasota, Wojtasek i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 3.12.2018 – Wsp. św. Franciszka Ksawerego

6.30 Za ++ Franciszka, Waleskę, Franciszka, Piotra, Annę, Józefa Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Teresę Matula, Erykę, Romana Macha, Janinę, Ludwika Kowol, Ignacego Nocoń, Henrykę, Józefa Czermak, ++ z pokrewieństwa Roj, Swoboda, Dyrbuś, Mierzwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Ernesta, Teresę, Jana, Lidię Promny, Franciszka Mijacz, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Anielę, Edmunda Pyka, Elżbietę, Emila Kleczka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Karcz, Loska i Hajduk.

WTOREK – 4.12.2018 – Wsp. św. Barbary

6.30 Za ++ Henryka, Olgę,Leona Kłos, Genowefę, Antoniego, Franciszka, Ryszarda, Walentego, 2 żony Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Jana Malcherek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00 Za wstawiennictwem św. Barbary o Boże błogosławieństwo w intencji wszystkich górników i ich rodzin.

18.00 Za + Łucję Szołtysek od sąsiadów z ul. Swobody.

ŚRODA – 5.12.2018 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za 90 lat życia Zofii Szołtysek, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla solenizantki oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Za ++ Teresę Michoń w I rocznicę śmierci, męża Zdzisława i ich rodziców.

CZWARTEK – 6.12.2018 – Wsp. św. Mikołaja

6.30 Za ++ Wilhelma, Annę, Wiktora Kisiel, Gertrudę, Alfonsa, Stefana Krzysteczko, Marię, Roberta, Gerarda, Marka Herisz, Jana, Elżbietę, Bolesława Sadecki, Kornelię, Joachima Wypiór, Matyldę, Joachima Kowol, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa Morawiec, Herisz i Kisiel.

18.00
1. Za + Eugeniusza Kurpas od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Powstańców Śląskich.
2. Za + Eugeniusza Kurpas od rocznika 1955.

PIĄTEK – 7.12.2018 – Wsp. św. Ambrożego6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Romana, Ryszarda, Dariusza Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, ++ dziadków z obu stron, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Roj i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 8.12.2018 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Róźańca.
2. Za ++ Marię, Wiktora Mijacz, córkę Elżbietę, Wiktora, Gertrudę, Jana, Bożenę Dylus, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mijacz, Dylus oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji ks. Józefa Świerczka z okazji urodzin.
2. Za ++ Konrada Kot w rocznicę śmierci, żonę Otylię, dziadków, Stefana Widera, jego rodziców, 2 siostry, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Wilhelma, Michała, Zofię, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 9.12.2018 – II Niedziela Adwentu

8.00 
1. Za ++ Zofię, Wincentego Nocoń, dziadków, Annę, Alojzego Kula, Martę, Emanuela Macha, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.
2. Za + Grzegorza Romik w 30. dzień po jego śmierci.

10.30 Za ++ Marię, Ludwika Skrzypczyk, Zygmunta Mryka, dziadków Skrzypczyk, Kołodziej, Kula, Krawczyk i ++ kapłanów.

12.00 Za ++ Zygmunta Szindler, Marię, Teofila Matula, Teresę, Romana, syna Marcina Winkler, Annę, Karola, syna Romana Roskosz, Martę, Ludwika Wróblewski, Halinę, Alojzego Kowol, ks. Jana Kurpas, Janusza Głodała, Wiesława Jaszkowic, Teresę Matula i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla całej rodziny z okazji 40-tych urodzin Marcina.