PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 2 – 9 lipiec 2023

NIEDZIELA – 2.07.2023 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich.

10.30
1. Do Serca Pana Jezusa, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie z okazji 25. rocznicy ślubu Ireny i Aleksandra Pawlas oraz 50. rocznicy urodzin Aleksandra.
2. Do Bożej Opatrzności w intencji dziecka do Chrztu Świętego Marceliny Smorz, jej rodziców i chrzestnych.

16.30
1. Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Pyka i Kaziród.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Nikodema Szymczak, jego rodziców, siostry Klary, rodziców chrzestnych Pauliny i Franciszka i całej rodziny.

 

PONIEDZIAŁEK – 3.07.2023 – Święto św. Tomasza, Apostoła

18.00 Za ++ Otylię Organiściok w rocznicę śmierci, Wincentego, Mariana Organiściok, Elfrydę, Alojzego, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.

 

WTOREK – 4.07.2023 –

6.30 Za ++ Marię, Józefa, Martę, Antoniego Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 5.07.2023 –

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Barbarę Jaworek, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię, Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.

 

CZWARTEK – 6.07.2023 – Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

18.00 Za ++ Edmunda Szołtysek w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Wiktora, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Cecylię, Romana Bartoszek i ++ kapłanów.

 

PIĄTEK – 7.07.2023 –

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Annę, Jana, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 8.07.2023 – Wsp. św. Jana z Dukli

6.30 Za + Antoniego Kula w 1. rocznicę śmierci.

18.00 Za ++ Józefa, Gertrudę, Hermana Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Pawła, Magdalenę, Mariana Wyrobek, Zdzisława, Teresę Michoń, Lidię Lauterbach, Ewalda Brosz, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

NIEDZIELA – 9.07.2023 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda Kula w rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Alojzego Bryłka w 20. rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za + mamę Marię Musioł w 1. rocznicę śmierci o wieczną radość nieba.