PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 20 – 27 czerwiec 2021

NIEDZIELA – 20.06.2021 – XII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich oraz o Dary Ducha Świętego dla Łukasza i Krzysztofa.

10.30 Za ++ Tomasza Mryka w 20. rocznicę śmierci, Marię, Romana Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Teresę, Bernarda Ciupka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik, Musioł i Włodarz.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Kacpra Kowalski, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Michała Włodarz, jego rodziców i rodzeństwo, Teresę, Jana Kochanecki, ich rodziców, Krzysztofa, Urszulę Leszczyński, Otylię, Konrada Kot, Emilię Bartoszek, męża i syna, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bartoszek i Wójcik.

PONIEDZIAŁEK – 21.06.2021 – Wsp. św. Alojzego Gonzagi

6.30

18.00

 1. Za ++ Gertrudę, Wilhelma, Zygmunta, Mirosława Mika, Anielę, Ryszarda Wojciechowski, Genowefę Mijacz, Bogusława Leśnik, Damazego Lauterbach, Antoniego Mazurek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kula, Mika i Wojciechowski.
 2. Za ++ Marię Strzyżewską na pamiątkę urodzin, męża Franciszka, rodziców Anastazję, Franciszka, wnuczkę Dorotkę, Konstantego, Franciszka Niestrój, Antoniego, Gertrudę, Jerzego, Antoniego Krzysteczko i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 22.06.2021 –

6.30 Za ++ Piotra, Franciszka, Waleskę, Franciszka, Annę, Józefa Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Teresę Matula, Grażynę Tomecką, Erykę, Romana, Henryka Macha, Marię, Ignacego Nocoń, Janinę, Ludwika Kowol, Henrykę, Józefa Czermak, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa Roj, Falkus, Swoboda, Dyrbuś i Mierzwa.

18.00

 1. Za ++ Gerarda Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Marię, ++ rodziców, dziadków, braci, Helenę, Bronisława Delimat, ++ z pokrewieństwa, ++kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. Za + Andrzeja Grzywok od kolegów z rocznika.
 3. Za + Janusza Sowa od kolegów i koleżanek z rocznika 1963.

ŚRODA – 23.06.2021 –

6.30 Za + Bolesława Bryłka od koleżanek i kolegów z rocznika 1952.

17.00

 1. Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda, Cecylię, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.
 2. Za ++ Magdalenę, Wilhelma Włodarz, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Tadeusza Norek, Martę, Piotra Wójcik, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bartoszek, Musioł, Kot, Smyczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 24.06.2021 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

6.30 Za ++ Alojzego Roj w rocznicę śmierci, syna Pawła, rodziców, teściów, dziadków z obu stron, siostry, braci, bratowe, szwagrów, Konrada Papkala, ++ z pokrewieństwa Roj, Jachnik, Bujara, Chwiołka, Kołodziej, Fajkis, Malina i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

 1. Za katechetkę Magdalenę Marek od dzieci komunijnych i ich rodziców.
 2. Za ++ Leona Szołtysek, Joachima Pyka, Krystynę Skrzydeł, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
 3. Za ++ Teresę Luks w 5. rocznicę śmierci, męża Rudolfa, Mariannę, Władysława Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 25.06.2021 –

6.30 Za + Stefana Długaj od kuzynek i kuzynów.

18.00

 1. Za ++ Jadwigę, Alfonsa, Stefana Woźnica, Zofię, Jadwigę, Pawła Górecki, Anielę, Hermana Kleibert, Damiana Szołtysek, Pawła Bartoszek, ++ dziadków, rodziców chrzestnych, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.
 2. Za ++ Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Lidię Lauterbach, Zdzisława, Teresę Michoń, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 26.06.2021 –

6.30 Za ++ Joachima, Matyldę Kowol, Eryka Kruszyna, Anielę Kowol, Urszulę Winszczyk, dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Franciszkę Krzysteczko w rocznicę śmierci, męża Józefa i rodziców z obu stron.
Po Mszy św.: Błogosławieństwo rocznego dziecka – Amelia Witek.

NIEDZIELA – 27.06.2021 – XIII Niedziela Zwykła

6.30 W intencji pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę.

8.00 Za solenizantów czerwca.

10.30 Za ++ Józefa Pakura na pamiątkę urodzin, Marię, Martę, Antoniego Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber i ++ kapłanów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Martyna Oterska, Karol Komorowski, Jan Paszek, Hanna Tabath, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Henryka Kula i ++ z pokrewieństwa.