PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 20 – 27 luty 2022

NIEDZIELA – 20.02.2022 – VII Niedziela Zwykła

8.00 Dziękczynna za dar życia, z prośbą o wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Iwony z okazji 18. urodzin.

10.30 W intencji Jerzego Kelczauskas z okazji 50. urodzin jako podziękowanie za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla solenizanta i całej rodziny.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 45. rocznicy ślubu Jadwigi i Marka Kocur, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinach Kocur i Walus.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. urodzin Jadwigi Janota, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 21.02.2022 –

6.30 Za + Genowefę Szindler od Wspólnoty Różańcowej.

18.00

  1. Za ++ Rafała Stalica w 7. rocznicę śmierci, Elfrydę, Henryka Stalica, Julię, Alojzego Draga, Balbinę, Józefa Kot, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Alfreda, Bernarda Wilk, Franciszkę Macha i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Henryka Pilny na pamiątkę urodzin, Helenę, Franciszka Pilny, Jadwigę, Pawła Duda, dziadków z obu stron, Stefana Kuberek, Romana Popiel, Annę Brol, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa Pilny, Duda i Brol.

WTOREK – 22.02.2022 – Święto Katedry św. Piotra

6.30 Za + Rafała Nocoń od sąsiadów z ul. Dworskiej, Działkowej, Strażackiej i Ogrodowej.

18.00

  1. Za ++ Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Wilhelma, Marię Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula, Jana Majowskiego i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Henryka Matula i Edwarda Pierchała od sąsiadów z ul. Zwycięstwa, Dębowej i Gliwickiej.

ŚRODA – 23.02.2022 – Wsp. św. Polikarpa

6.30 Za ++ Elfrydę Szołtysek w rocznicę śmierci, Alojzego, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.

17.00

  1. Za ++ Zofię, Emila, Konkordię, Adriana Goławski, Zofię, Pawła Harazim, 2 córki, 2 synów, 2 synowe, 4 zięciów, ++ dziadków, Józefa Rokitowski, Marię, Ignacego, Rafała Nocoń, Halinę, Alojzego Kowol, ++ z pokrewieństwa Goławski, Harazim i Kowol.
  2. Za ++ Grzegorza Krzysteczko w rocznicę śmierci, rodziców Anielę i Henryka Krzysteczko, Benedykta Nocoń i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 24.02.2022 –

6.30 Za + Edytę Teichgraber w 30. dzień po śmierci.

18.00

  1. Za ++ Wilhelma, Marię, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Władysława, Dariusza Sarkowicz, Ulryka Galański, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana, Irenę Korkus, Eugeniusza Niedobecki, ++ dziadków.
  2. Za ++ rodziców Konrada, Łucję Szołtysek, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Jana Żymełka, Franciszka Kozubek, ++ dziadków, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 25.02.2022 –

6.30 Za + Rafała Nocoń w 30. dzień po śmierci.

13.00 Ślub: Szary – Kiszka.

18.00

  1. Za ++ Wiktora, Marię, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Rafała Stalica, Mieczysława Kajpust, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota i Kołodziej.
  2. Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Gertrudę, Stanisława Sowa, Teresę, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, Leona Minkowski, ++ z pokrewieństwa Kula i Musioł.

SOBOTA – 26.02.2022 –

6.30 Za + Edytę Teichgraber od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Debowej.

18.00

1. Za ++ mamę Marię Jachnik na pamiątkę urodzin, ojca Edmunda, ++ z pokrewieństwa Rajca, Jachnik, Kot, Swoboda, Twardoch, Cyroń i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Msza św. w intencji ojców internowanych do Rosji w 1945r. Za Gemander Jan, Kasperczyk Alojzy, Kot Stefan, Kula Józef, Kula Ludwik, Macha Jan, Macha Ryszard, Matula Wilhelm, Musiał Jan, Macha Franciszek, Malcherek Sylwester, Mryka Józef, Nocoń Albert, Nűse Augustyn, Pindur Paweł, Promny Jan, Promny Teodor, Smorz Jan, Spyra Maksymilian, Szołtysek Jan, Swoboda Franciszek, Szołtysek Franciszek.

NIEDZIELA – 27.02.2022 – VIII Niedziela Zwykła

8.00 Za solenizantów lutego.

10.30 Za ++ Pawła Bartoszek i Alojzego Długaj w rocznicę śmierci, Serafinę Długaj, Franciszkę, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z pokrewieństwa Długaj, Pawlas, Bartoszek, Musioł i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Michalina Śmietana, Maria Agata Labusek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski Szindler.