PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 21 – 28 listopad 2021

NIEDZIELA – 21.11.2021 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00 Za ++ mamę Cecylię na pamiątkę urodzin, Romana Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, Gancarczyk, Falkus, Strzodka, Jędryczka, Bujara, Zawisza, Szołtysek, Włodarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + Jana Kopel w rocznicę urodzin.

12.00 Za parafian.

16.30 W intencji ministrantów i ich rodziców i rodzeństwo w dniu patronalnego święta św. Tarsycjusza.

PONIEDZIAŁEK – 22.11.2021 – Wsp. św. Cecylii

6.30 Za + Łucję Spadek od Wspólnoty Różańcowej.

18.00

  1. O Boże błogosławieństwo, przez wstawiennictwo św. Cecylii w intencji chórzystów, ich rodzin, członków wspierających i organistów, a także o wieczną radość dla ++ członków Chóru „Cecylia”: Dominika Spadek, Horsta Koim, Zbigniewa Romik, Joachima Kowol, Ernesta Promny, Edmunda Szołtysek, Wiktora Szołtysek, Edwarda Wita, Rozalię Jojko, Matyldę Janota, Marię Janota, Różę Gajda, Agnieszkę Mijacz, Anielę Romik, Łucję Michalski, Łucję Szołtysek, Irenę Furgoł, Martę Wendler, Irenę Długaj, Erykę Musioł, Marię Kołodziej, Łucję Spadek i Małgorzatę Domin.
  2. Za ++ Norberta Kowol na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 23.11.2021 –

6.30 Za + Małgorzatę Domin od koleżanek i kolegów z rocznika 1950.

18.00 Za ++ Horsta Koim w rocznicę śmierci, żonę Marię, syna Krystiana, Wincentego, Leokadię Musioł, dziadków, ++ z pokrewieństwa Koim, Nocoń, Musioł, Bartoszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 24.11.2021 – Wsp. św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

6.30 Za + Łucję Spadek od sąsiadów z ul. Dworskiej, Krótkiej, Zwycięstwa i Działkowej.

17.00

  1. Za + Ernesta Promny na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Rudolfa Kaizer, jego rodziców, rodzeństwo, Jerzego, Kornelię, Ludwika Paszek, Gintra Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 25.11.2021 –

6.30 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Alfreda Teichgraber, ich rodziców, rodzeństwo, Monikę Kozubek, Michała Mijacz, Małgorzatę Swoboda, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00

  1. Za ++ Marię Bartoszek w rocznicę śmierci, rodziców, Zygmunta Górski, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Pecel.
  2. Za ++ mamę Serafinę Długaj na pamiątkę 100. rocznicy urodzin, ojca Alojzego, ++ z pokrewieństwa Pawlas, Długaj, Skrzydeł i Niewiadomski.

PIĄTEK – 26.11.2021 –

6.30 Za ++ Rozalię Szołtysek w rocznicę śmierci, Wilhelma, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Organiściok, Musioł i Mika.

18.00

  1. Za ++ Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Elżbietę, Herberta Gajda, ++ dziadków, chrzestnych, Pawła Szymeczko, ++ z rodzin Paździor, Kuchta, Ratka, Szołtysek, i Gajda.
  2. Za ++ Irenę Furgoł w rocznicę śmierci, mężów Józefa Furgoł, Józefa Dragon, Różę, Łucję, Franciszka Szołtysek, Marcina Promny, dziadków Mika, Dragon, Furgoł, Musioł, Jachnik, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 27.11.2021 –

6.30 Za ++ Bolesława, Adelajdę, Andrzeja Mijacz, dziadków Mijacz, Leksy, Michalinę, Bonifacego Rychter, Piotra Kołodziej, Małgorzatę Domin.

18.00

  1. Za ++ Czesława Tybor w rocznicę śmierci, rodziców Jana i Apolonię, Henryka, Gertrudę, Stefana Szołtysek, dziadków, Marka Piaseckiego, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.
  2. W intencji Bogu wiadomej.

NIEDZIELA – 28.11.2021 – I Niedziela Adwentu

8.00 Za solenizantów listopada.

10.30 W 85. rocznicę poświęcenia naszego kościoła – w intencji jego budowniczych, fundatorów i wszystkich parafian.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Alicja Jóźwik, Lena Wybraniec, Filip Kordys, Zofia Malczyk, Julia Janoszczyk, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Annę Piecha w 9. rocznicę śmierci, męża Józefa, teściów Krystynę, Stefana Badoń, ++ dziadków Jadwigę, Joachima Piecha, Marię, Alojzego Dudek, ++ z pokrewieństwa Dudek, Zalewski i Bartoszek.