PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 21 – 28 styczeń 2024

NIEDZIELA – 21.01.2024 – III Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Franciszka, Łucję, Herberta Musioł, Stefana, Klarę Musioł, dziadków Swoboda i Musioł i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Annę, Karola, Romana Roskosz, Genowefę, Zygmunta Szindler, Wiesława Jaszkowic, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Msza św. dziękczynna – Izabela i Marcin Brosz dziękują Bogu za wszelkie dobro otrzymane w ciągu 25 lat małżeństwa i proszą o dalszą opiekę, łaskę zdrowia i Dary Ducha Świętego dla siebie, Pawła, Kacpra i Zosi.

16.30 Za ++ Ryszarda Woźnica w rocznicę śmierci, syna Janusza, Antoniego, Genowefę, Franciszka Woźnica, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Stanisława, Bronisławę Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka, Dorotę Kłos, Marię Vogel, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PONIEDZIAŁEK – 22.01.2024 –

6.30 Za + Józefa Wiśniewskiego, ++ z rodzin Wiśniewski, Backi, Kucharczyk i Woźnica.

18.00 Za ++ Bronisława Musioł w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, szwagrów, dziadków i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 23.01.2024 –

6.30 Za ++ Edytę, Alfreda, Ryszarda, Martę, Romana Teichgraber, Ernę, Edwarda, Henryka Owczarek, Franciszka, Gertrudę Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, Małgorzatę, Jerzego Swoboda, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Swoboda, Pakura, Mijacz, Teichgraber i ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Annę Kot, 2 mężów, ich rodziców, Henryka, Jana, Matyldę Swoboda, Marię, Edmunda Jachnik, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Malik, Łukwiński, Medias, Borkowy i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 24.01.2024 – Wsp. św. Franciszka Salezego

6.30 Za ++ Marię, Jana, Józefa Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Helenę, Pawła Malik, Franciszka Richter, Stefana Kurpas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Józefę Dąbek, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 W intencji ks. Sebastiana z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, obfitość łask Bożych i opiekę Matki Bożej od Rady Parafialnej.

 

CZWARTEK – 25.01.2024 – Święto powołania św. Pawła Apostoła

6.30 Za ++ Annę Głuch w rocznicę śmierci, męża Wacława, ich rodziców, rodzeństwo, Sebastiana, Jerzego, Jana Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Ewalda Brosz, ++ chrzestnych, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Henryka Kuchta w rocznicę śmierci, Zofię, Pawła, Alojzego Paździor, Jadwigę, Antoniego, Konrada, Leonarda, Antoniego, Urszulę Kuchta, ++ dziadków, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Łucję Szołtysek, Roberta Pyka, ++ z rodzin Morawiec, Herisz i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PIĄTEK – 26.01.2024 – Wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

6.30 Za ++ Romana Szołtysek w rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Franciszka, Ewalda Szołtysek, dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Buchała, Freitag i ++ sąsiadów.

18.00 Za ++ Józefa Kowol w rocznicę śmierci, Łucję, Andrzeja, Pawła, Anielę Kowol, Benedykta, Gertrudę, Wiktora Konopka, Małgorzatę, Antoniego Wieczorek, Józefa Laby, ++ z pokrewieństwa Kowol, Konopka, Rajca i Pilny.

 

SOBOTA – 27.01.2024 –

6.30 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Edwarda, Henryka, Gertrudę, Antoniego Kula, dziadków, Józefa Gajdzik, Stefana Szołtysek, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Erwina Nocoń, Arkadiusza Falkus, ++ z pokrewieństwa Kula, Rybka i Szołtysek.

18.00 Za ++ w styczniu: Elżbieta Długaj, Leon Musioł.

 

NIEDZIELA – 28.01.2024 – IV Niedziela Zwykła

8.00 Za solenizantów stycznia.

10.30 Za ++ mamę Cecylię Bartoszek w rocznicę śmierci, ojca Romana, dziadków Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Wojciecha Kordys, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Mariana Gonsior w rocznicę śmierci, Teodora, Gertrudę, Marię, Ryszarda Gonsior, Romana, Helenę, Leona Skiba, Romana Nocoń, ++ z rodzin Rodewald, Szolc, Mryka, Respondek i Haberko.