PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 23 – 30 czerwiec 2019

NIEDZIELA – 23.06.2019 – XII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Cecylię, Alojzego Szymura, Różę, Bernarda Tilke, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Jadwigę Danowski, Teresę, Rudolfa Luks, Joachima Szołtysek, Marię, Teklę, Jana Poloczek, Cecylię, Gertrudę Kasperczyk i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Teresę Luks w rocznicę śmierci, męża Rudolfa, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha i Kołodziej.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Kaja Kowalska, Lilianna Wiatrowska.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 20 lat małżeństwa Danuty i Rafała Majowskich, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

PONIEDZIAŁEK – 24.06.2019 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

6.30 Za ++ Alojzego Roj w 5. rocznicę śmierci, syna Pawła, rodziców, teściów, dziadków z obu stron, siostry, braci, bratowe, szwagrów, Konrada Papkala, ++ z pokrewieństwa Roj, Jachnik, Bujara, Chwiołka, Kołodziej, Fajkis, Malina i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda. Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Józefa Stabik, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 25.06.2019 – 

6.30

18.00 Za ++ Alfreda, Stanisława, Franciszka, Annę Kowol, Henryka, Jana, Pawła, Martę, Zofię Górecki, Kornelię Kowol, Huberta, Jana Wolny, Dorotę, Józefa Mierzwa, ++ dziadków Kowol, Górecki, Baluch i Wolny.

ŚRODA – 26.06.2019 – 

6.30 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Edwarda Kula, Arkadiusza, Ryszarda Falkus i ++ z pokrewieństwa.

17.00 
1. Za ++ Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Jana, Różę Nocoń, ++ dziadków, Łucję Wiktora, Łucję Szołtysek, Edwarda Kula, Jana, Kunegundę Hirsz, Różę, Gertrudę, Alojzego, Józefa, Norberta Kot, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Joachima Kowol w rocznicę śmierci, żonę Matyldę, Eryka Kruszyna, Anielę Kowol, Urszulę Winszczyk, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 27.06.2019 – 

6.30 Za ++ Jana, Elżbietę, Bolesława Sadecki, Wilhelma, Annę, Wiktora Kisiel, Marię, Roberta, Gerarda, Marka Herisz, Kornelię, Joachima Wypiór i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Franciszka Jędryczka w rocznicę śmierci, żonę Marię, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Jana, Leokadię Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Rafała Kasperczyk, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok i Kuchta.
2. Za ++ Annę Pyka w rocznicę śmierci, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Martę, Pawła Pyka, Alojzego Nocoń, Gertrudę Słaboń, Paulinę, Antoniego Niedorny, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń i Niedorny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 28.06.2019 – Uroczystość NSPJ

6.30 Za ++ Teodora, Gertrudę Kurpas, Franciszka, Otylię, Antoniego Pawła Kasperczyk, ks. Henryka Sajdoka, ++ z pokrewieństwa Musioł, Kasperczyk i Roj.

18.00
1. Do NSPJ, Niepokalanego Serca Maryi, przez wstawiennictwo św. Ojca Pio jako podziękowanie za 60 lat życia oraz szczęśliwe zakończenie pracy zawodowej Jolanty Szołtysek, z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny, bliskich i znajomych.
2. Za ++ Henryka, Teresę Pyka, Karola, Jadwigę Pyka, Jana, Annę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Musioł, Hundzel, Loska i Kurpas.

SOBOTA – 29.06.2019 – Uroczystość św. Piotra i Pawła

6.30 Za ++ Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, ++ dziadków, Romana Szukała, Marcina Malec, Janinę, Jana Nocoń, Leona Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Ignacego Długaj, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Nieradzik i Hudak.
2. Za + Franciszkę Krzysteczko w 2. rocznicę śmierci, męża Józefa, ++ rodziców z obu stron.

NIEDZIELA – 30.06.2019 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Piotra Dubietko w 1. rocznicę śmierci, rodziców Bernarda i Różę, brata Antoniego Dubietko, ++ chrzestnych, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Marię, Teofila Matula, Zygmunta Szindler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Martę, Ludwika Wróblewski, Halinę, Alojzego Kowol, Teresę Matula, ks. Jana Kurpas, Janusza Głodała, Wiesława Jaszkowic, Joachima Grzywok, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Mai Surdyka.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Sonia Szołtysek, Iga Dragon, Hubert Głodała.

16.30