PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 23 – 30 lipiec 2023

NIEDZIELA – 23.07.2023 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Józefa, Martę, Gertrudę Woźnica, Annę, Jana, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Franciszka Richter, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Gabrieli Poborskiej, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Jerzego Graniczny na pamiątkę urodzin, ++ z rodziny Graniczny, Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PONIEDZIAŁEK – 24.07.2023 –

18.00
1.Za ++ Erwina Nocoń w rocznicę śmierci, rodziców Jana, Różę Nocoń, Gertrudę, Wilhelma, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Edwarda Kula, Jana, Kunegundę Hirsz, Wiktora, Łucję, Stefana, Łucję Szołtysek, Różę, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Magdalenę Swoboda w rocznicę śmierci, męża Benedykta; Antoniego , Gertrudę Swoboda; Pawła, Klarę, Witolda, Beatę Lipa; Urszulę, Władysława, Ewę Tabath; Gerarda Rzepka, Konrada Nocoń; ++ z pokrewieństwa z rodzin Pakura, Teichgraber, + kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

WTOREK – 25.07.2023 – Święto św. Jakuba, Apostoła

6.30 Za ++ Alfreda Michalskiego w rocznicę śmierci, żonę Łucję, rodziców, teściów, rodzeństwo i ++ z pokrewieństwa.

 

ŚRODA – 26.07.2023 – Wsp. św. Joachima i Anny

17.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Joachima Promny z okazji 70. rocznicy urodzin oraz o opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny na dalsze lata.

 

CZWARTEK – 27.07.2023 –

13.00 Ślub: Ochwald – Szaruga.

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego z okazji 90. rocznicy urodzin Marii Rybka oraz opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

 

PIĄTEK – 28.07.2023 –

18.00
1. Przez wstawiennictwo św. Marty w intencji Koła Gospodyń Wiejskich jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę oraz radość wiekuistą dla ++ członkiń i koleżanki Grażyny Tomeckiej.
2. Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny z okazji 60. urodzin Heleny Hyba.

 

SOBOTA – 29.07.2023 – Wsp. św. Marty, Marii i Łazarza

6.30 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców Gertrudę, Józefa Benisz, teściów Florentynę, Teodora Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z rodzin Musioł, Benisz i Bartoszek.

13.00 Ślub: Gracja Ceglarek – Tomasz Zając.

18.00 Za ++ Janusza Promny na pamiątkę urodzin, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

NIEDZIELA – 30.07.2023 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

10.30

16.30 Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Pawła, Różę, Wiktora, Zofię Mazurek, Łucję, Dominika Spadek, dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.