PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 23 – 30 październik 2022

NIEDZIELA – 23.10.2022 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Tomasza, Rozalię Pyka, Konrada, Stefana, Zofię, Konstantego Długaj, Karola Strzoda, Marię Pilny, ++ z rodzin Długaj, Bednarczyk, Kowol, Achtelik i Kula.

10.30 Za ++ Annę, Kazimierza Smoroń w 1. rocznicę śmierci, Adolfa Bielańskiego, Anielę i Jana Matysiak, ++ z rodzin Smoroń, Bielański, Matysiak i Kulig.

12.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski za wspólnie przeżyte 50 lat w małżeństwie Stefanii i Eugeniusza Nocoń, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego na dalsze lata dla całej rodziny.

Po Mszy św.: Chrzest święty – Matylda Rynkiewicz, Mikołaj Duda.

16.30 Za ++ rodziców Małgorzatę i Pawła Domin, ++ dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

 

PONIEDZIAŁEK – 24.10.2022 –

6.30 Za ++ rodziców Elfrydę i Emila Kubicki na pamiątkę urodzin mamy, Kunegundę i Jana Hirsz, Anielę i Franciszka Loska, ++ dziadków Loska, Kubicki, Hirsz, Kisiela i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Konrada Papkala na pamiątkę urodzin, żonę Erykę, rodziców z obu stron, Huberta Szymura, Pawła, Alojzego Roj i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.

 

WTOREK – 25.10.2022 –

6.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i Anioła Stróża z podziękowaniem za 60 lat życia Jerzego Skrzydeł, z prośbą o dalszą opiekę oraz o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

18.00 Do Bożego Miłosierdzia, przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny Foks.

 

ŚRODA – 26.10.2022 –

6.30

17.00
1. Za ++ Piotra Nowak na pamiątkę urodzin, Jana Morawiec w rocznicę śmierci, Agnieszkę, Gotfryda Morawiec, Annę, Pawła Nowak, dziadków, szwagrów, bratowe, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Alfonsa, Jadwigę, Stefana Woźnica, Jadwigę, Zofię, Pawła Górecki, Anielę, Hermana Kleibert, Damiana Szołtysek, Pawła Bartoszek, Annę, Pawła Biskupek, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

 

CZWARTEK – 27.10.2022 –

6.30 Za ++ Joachima Szołtysek w rocznicę śmierci, Rozalię, Wilhelma, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Helenę, Józefa Błaszczyk, Leokadię, Franciszka Hopek, Mariana Organiściok, Rudolfa Widuch, Henryka Procek, Józefa Piecha, Stanisławę Sieroń i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, ojca Pawła i Edwarda, Andrzeja Rożek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. Za ++ Józefa, Elżbietę Mryka, Emila, Anielę Michalski, dziadków, Edwarda, Gretę Wita, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ewalda, Anielę Szymura, Ignacego Bartoszek, Ryszarda, Emilię Kleczka i ++ kapłanów.

 

PIĄTEK – 28.10.2022 – Święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

6.30

18.00
1. Za ++ Anetę Waniek w rocznicę śmierci, ojca Leona, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ męża Pawła Bednarczyk, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Długaj, Kowol, Achtelik, Hynisz i Drażyk.

 

SOBOTA – 29.10.2022 –

6.30

18.00
1. Za ++ Erwina, Jana, Różę Nocoń, Gertrudę, Wilhelma, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Edwarda Kula, Jana, Kunegundę Hirsz, Stefana, Łucję, Wiktora, Łucję Szołtysek, Zofię Długaj, Różę, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostry, szwagra, Katarzynę, Henryka Lazar, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, ++ z rodziny Talecki.

 

NIEDZIELA – 30.10.2022 – Święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Katowicach

8.00 Za solenizantów października.

10.30 Za ++ Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Jana, Leokadię Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka, Damiana Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok i Kuchta.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Miłosza Kilka, jego rodziców i chrzestnych.
2. W intencji Janiny Gancarczyk z okazji 1. rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla niej, brata Rysia i całej rodziny.

16.30 Za ++ Marka Piaseckiego w 1. rocznicę śmierci, rodziców Joannę i Stanisława Wnęk, brata Andrzeja Wnęk, siostrę Halinę Koziestańską, dziadków Apolonię i Jana Tybor, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.