PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 23 luty – 1 marzec 2020

NIEDZIELA – 23.02.2020 – VII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Franciszka Woźniczka od sąsiadów z ul. Powstańców Śląskich i Zabrskiej.

10.30 Za ++ Pawła Bartoszek w 2. rocznicę śmierci, Stanisława, Franciszkę, Różę Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Jagoda Franczak, Franciszek Gajda, Tymon Wójcik, Maciej Sznajder, Iga Kleczka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ mamę Weronikę Roter w 10. rocznicę śmierci, Wandę, Pawła Bąk, Klarę, Franciszka Roter, Teresę, Ewalda, Alfreda Hynisz i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 24.02.2020 –

6.30 Za ++ Adelajdę, Bolesława, Andrzeja Mijacz, Michalinę, Bonifacego Rychter, ++ dziadków Mijacz, Leksy i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Angelę, Emila, Jerzego Piszczelok, Marię, Eryka Spyra, dziadków, Dolores, Gerhata Grześka, Achilesa Związek, Pawła Kucjas, Jana Karwat, Wernera Wochnik, ++ z pokrewieństwa Malcherczyk, Kucjas, Piszczelok, Spyra, ++ sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Grzegorza Krzysteczko w rocznicę śmierci, rodziców Anielę i Henryka Krzysteczko, ojca Benedykta Nocoń.

WTOREK – 25.02.2020 – 

6.30 Za + Józefa Wiśniewskiego, ++ z rodzin Wiśniewski, Kucharczyk, Backi i Woźnica.

18.00 Za ++ Elfrydę Szołtysek w 1. rocznicę śmierci, męża Alojzego i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 26.02.2020 – Popielec

6.30 Za + Mariana Gonsior w 30. dzień po śmierci.

17.00
1. Za ++ Marię Jachnik na pamiątkę urodzin, Agnieszkę, Eryka, Annę, Marię, Czesława, Władysława Rajca, ks. Franciszka Rajca, Annę, Jana Kot, Wiktora Jachnik, Henryka Swoboda, Urszulę, Henryka Nieradzik, Jana Cyroń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Marka z okazji 40. rocznicy urodzin.

19.00 

CZWARTEK – 27.02.2020 – 

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Ojca Pio z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Gabrieli Konopka z okazji urodzin i opiekę Bożą dla całej rodziny.

18.00
1. Za + Arkadiusza Wróbel w rocznicę śmierci.
2. Za ++ Marię, Ludwika Oleks, Zofię, Jana, Czesława Małysiak, Arkadiusza Wróbel, Gertrudę, Józefa Benisz, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i ++ dziadków z obu stron.

PIĄTEK – 28.02.2020 –

6.30 Za ++ Henryka, Krystynę Woźnica, Otylię, Roberta Koleczko, ich rodziców, ++ z rodzin Musioł, Woźnica, Michalski i Niemiec.

18.00
1. Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Nocoń, Goławski, Szindler, Grzywok i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Pelagię, Jana, Leokadię, Wincentego Musioł, Marię, Wincentego, Rajmunda Adamczyk, dziadków. ks. Bernarda Bartoszek, Romana, Anastazję Bobek, Matyldę, Joachima Kowol, Teresę Kaszek, Szczepana Fojt, ++ z rodzin Musioł, Adamczyk, Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 29.02.2020 – 

6.30 Za ++ Ernestynę, Jana Krzysteczko w rocznicę śmierci, synową Annę Krzysteczko i jej rodziców oraz krewnych z rodzin Długaj, Krzysteczko, Woźnica, Matula i Musioł.

18.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60-tych urodzin Janiny Dylus, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla solenizantki i całej rodziny.
2. Za ++ Franciszka Rybka, Wiktora, Bożenę Dylus, dziadków, ++ z rodzin Rybka, Dylus, Szołtysek, Mijacz i ++ kapłanów.

NIEDZIELA – 1.03.2020 – I Niedziela Wielkiego Postu 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lutego.

10.30 Za + Anielę i Alfreda Woźnica.

12.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski w intencji Katarzyny z okazji 30. urodzin, z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo dla męża, dzieci i całej rodziny oraz o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla ojca.

16.30 Za ++ ojca Kazimierza Szokała w 1. rocznicę śmierci, dziadków Stefanię, Walentego Karaś, Marię, Józefa Szokała, ++ z rodzin Szokała, Karaś, Zieliński, Szymon i Gemander oraz dusze w czyśćcu cierpiące.