PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 czerwiec – 1 lipiec 2018

NIEDZIELA – 24.06.2018 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich oraz o Dary Ducha Świętego dla Łukasza i Krzysztofa.

10.30 Za ++ Tomasza, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Alfreda, Bernarda Wilk, Teresę, Bernarda Ciupka, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bujara, Jachnik i Musioł.

12.00 Za + Teresę Luks w rocznicę śmierci, męża Rudolfa, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Marię, Teofila Matula, Zygmunta Szindler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas, Halinę Alojzego Kowol, Janusza Głodała, Wiesława Jaszkowic i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 25.06.2018 – 

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary, św. Józefa, św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego w rodzinie.

18.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie dla Elżbiety Rybka z okazji 85-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

WTOREK – 26.06.2018 – 

6.30 Za + Franciszkę Krzysteczko w 1. rocznicę śmierci.

18.00 Za ++ Franciszka Jędryczka w rocznicę śmierci, żonę Marię, Józefa Stefana, Gertrudę Strzodka, Jana, Leokadię Mryka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Rafała Kasperczyk, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Jędryczka, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i ++ kapłanów.

ŚRODA – 27.06.2018 – 

6.30 Za + Zygmunta Górskiego od rocznika 1942.

17.00
1. Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Dary Ducha Świętego dla Pauliny Kleczka z okazji 18-tej rocznicy urodzin.
2. W intencji Dawida Kaczmarczyka z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie.

CZWARTEK – 28.06.2018 – Wsp. św. Ireneusza

6.30 Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Edwarda, Kula, Arkadiusza, Ryszarda Falkus i ++ z pokrewieństwa.

14.30 Ślub rzymski: Kamil Milewski – Judyta Srokowska.

18.00 Za ++ Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Martę, Pawła Pyka, Alojzego Nocoń, Gertrudę Słaboń, Paulinę Antoniego Niedorny, Joannę, Pawła, Tomasza Knosala, Gerarda Bartocha, Konrada Psyk, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń i dusze w czyśccu cierpiące.

PIĄTEK – 29.06.2018 – Uroczystość św. Piotra i Pawła

6.30 Za + Teodora, Gertrudę Kurpas, Franciszka, Antoniego, Pawla, Otylię Kasperczyk, Piotra Dudło, ++ z pokrewieństwa Roj, Musioł i Karperczyk.

18.00 Za ++ Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Marcina Malec, ++ dziadków, Romana Szukała, Janinę, Jana Nocoń, Leona Szołtysek, ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 30.06.2018 – 

6.30 Za ++ Edwarda Kula w rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

13.00 Ślub rzymski: Łukasz Domagała – Sylwia Dragon.

18.00 Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Ignacego Długaj, ++ z pokrewieństwa Nieradzik, Krzysteczko i Hudak.

NIEDZIELA – 1.07.2018 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów miesiąca czerwca.

10.30 Za + Teresę Hynisz w 1. rocznicę smierci ze wspomnieniem + męża Ewalda.

16.30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski w ciągu 60 lat życia Joachima Kubickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.