PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 listopad – 1 grudzień 2019

NIEDZIELA – 24.11.2019 – Uroczystość Chrystusa Króla

8.00 Za ++ Lidię Lauterbach, rodziców Małgorzatę, Herberta Bartoszek, teściów Annę, Teodora Lauterbach, ich synów i synową, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Mariana Wyrobek, Annę, Jana, Aleksandra Janakowskich, Helenę Biela, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Franciszka, Teofila, Martę, Olgę Mijacz, Henryka, Herberta, Jadwigę, Eryka, Matyldę Hahn, Jana, Teresę, Ernesta, Lidię Promny, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Leona Majowskiego, ++ rodziców, Elfrydę, Rafała Kasperczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00
1. Za parafian – w rocznicę poświęcenia kościoła.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Kacpra Kluczek, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Annę Piecha w 7. rocznicę śmierci, męża Józefa, teściów Krystynę, Stefana Badoń, dziadków Alojzego, Marię Dudek, Jadwigę, Joachima Piecha, Czesława Zalewskiego i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 25.11.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Annę, Franciszka, Marię Badura, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Gertrudę, Teodora Macha, Henryka Kuchta, Eugeniusza Jagła, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Marię Bartoszek, rodziców, Zygmunta Górskiego, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Pecel.

WTOREK – 26.11.2019 – 

6.30

18.00 Za ++ Rozalię Szołtysek w rocznicę śmierci, Wilhelma, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł i Mika.

ŚRODA – 27.11.2019 – 

6.30

17.00
1. Za ++ Czesława Tybor w rocznicę śmierci, rodziców Jana i Apolonię, Henryka, Gertrudę, Stefana Szołtysek, ++ dziadków, Gerarda Przybycin, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ mamę Irenę Furgoł w 4. rocznicę śmierci, męża Józefa Furgoł, Józefa Dragon, ++ dziadków Mika Dragon, Furgoł, Musioł, Jachnik, chrzestnego Franciszka, Różę, Łucję Szołtysek, Marcina Promny i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 28.11.2019 – 

6.30 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Alfreda Teochgraber, ich rodziców, rodzeństwo, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, Monikę Kozubek, Małgorzatę Swoboda, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Emila, Gertrudę Nocoń, Nikodema, Gertrudę Kot, dziadków, ++ z rodzin Nocoń, Bednarek, Kot, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
2. Za ++ Różę Bartoszek w rocznicę śmierci, Pawła, Stanisława, Franciszkę Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z rodzin Długaj, Pawlas, Musioł, Bartoszek i Gawlas.

PIĄTEK – 29.11.2019 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Edwarda Szołtysek, Genowefę, Rajmunda Soremba, Franciszkę, Ignacego Musioł, Joannę, Pawła Soremba i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Renatę Pyka w 4. rocznicę śmierci, męża Tadeusza, rodziców Cecylię, Andrzeja Szapoczka, teściów Gertrudę, Ludwika Pyka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Horsta Koim w 10. rocznicę śmierci, żonę Marię, Leokadię, Wincentego Musioł, dziadków, ++ z rodzin Koim, Nocoń, Musioł i Bartoszek.

SOBOTA – 30.11.2019 – Święto św. Andrzeja 

6.30 Za ++ Bolesława, Andrzeja, Adelajdę Mijacz, Michalinę, Bonifacego Rychter, ++ dziadków Mijacz i Leksy.

18.00
1. Za ++ Anielę, Henryka Mryka, Jana, Annę Połap, Annę, Henryka Kandziora, Pawła Bartoszek, ++ chrzestnych i ++ dziadków.
2. Za + Krzysztofa Dobrowolskiego w 3. rocznicę śmierci.

NIEDZIELA – 1.12.2019 – I Niedziela Adwentu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów listopada.

10.30 Za ++ Marię, Wiktora Promny, Jadwigę, Wilhelma Kopel, ++ dziadków, ++ z rodzin Promny, Kopel, Janyga i Szuła.

12.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 70-tych urodzin Marcina Szczyrba, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Korneliusza Słomka w 2. rocznicę śmierci, Marię, Alfonsa Słomka, Katarzynę, Alojzego Szołtysek.