PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25 czerwiec – 2 lipiec 2023

NIEDZIELA – 25.06.2023 – XII Niedziela Zwykła

8.00 W intencji solenizantów czerwca.

10.30 Za + ks. Henryka Sajdoka w rocznicę śmierci od parafian.

12.00 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie z okazji 90. urodzin Elżbiety Rybka oraz o opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

16.30 Za + ks proboszcza Jana Piwczyka od przyjaciół z Chorzowa.

 

PONIEDZIAŁEK – 26.06.2023 –

6.30

18.00 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Edwarda Kula, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Jana Majowskiego, ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 27.06.2023 –

6.30

18.00 Za ++ Franciszka Jędryczka w rocznicę śmierci, żonę Marię, Jana, Leokadię Mryka, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, dziadków, Eryka, Damiana Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 28.06.2023 – Wsp. św. Ireneusza

6.30

17.00
1. Za ++ Annę Pyka w rocznicę śmierci, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Martę, Pawła Pyka, Alojzego Nocoń, Paulinę, Antoniego Niedorny, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń, Niedorny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Teresę, Henryka Pyka, Annę, Jana Musioł, Jadwigę, Karola Pyka, ++ z pokrewieństwa Musioł, Pyka, Hundzel, Kurpas i Loska.

 

CZWARTEK – 29.06.2023 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

6.30 Za ++ Franciszkę Krzysteczko w rocznicę śmierci, męża Józefa, syna Jana, ++ rodziców i dziadków z obu stron.

18.00 Za ++ męża Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła, Józefa Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, ++ dziadków, Romana Szukała, Marcina Malec, Janinę, Jana Nocoń, Leona Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 30.06.2023 –

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Norberta Matula, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ks. Jana Kurpas, Wiktorię, Józefa, Jana, Pawła Pilny, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Jana, Wandę, Franciszka Janyga, Augustynę, Wiktora, Marka, Krzysztofa, Wandę Fojt, Annę, Wacława Głuch, Bertę, Pawła Jabłonka.

 

SOBOTA – 1.07.2023 –

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00 Za ++ Emilię, Edwarda, Bernarda Bartoszek, Roberta Szołtysek, Adama, Pawła, Zbigniewa Piekara, Antoniego, Kazimierza Ratka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Krzysteczko.

 

NIEDZIELA – 2.07.2023 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich.

10.30
1. Do Serca Pana Jezusa, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie z okazji 25. rocznicy ślubu Ireny i Aleksandra Pawlas oraz 50. rocznicy urodzin Aleksandra.
2. Do Bożej Opatrzności w intencji dziecka do Chrztu Świętego Marceliny Smorz, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Pyka i Kaziród.