NIEDZIELA – 26.05.2024 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 Za ++ Alfreda, Bernarda, Adolfa, Marię, Leokadię, Marcina Wilk, Elżbietę, Henryka, Rafała Stalica, Franciszkę Macha, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Małgorzatę, Józefa Kruszyna, Annę, Tomasza Mryka, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Jadwigę, Piotra Drobik, Józefa Żogała, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ mamę Małgorzatę Domin z okazji Dnia Matki, ojca Pawła Domin, ++ dziadków i rodziców chrzestnych.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Wiktor Wicik, Paulina Dudek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Helenę, Herberta, Teresę, Wiktora, Stefanię, Lucjana Szołtysek, Gertrudę, Pawła Swoboda, Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Anielę, Ignacego, Weronikę, Edmunda Krzysteczko, Małgorzatę, Leona Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

Po Mszy św.: Chrzest Święty – William Walczak.

PONIEDZIAŁEK – 27.05.2024 –

6.30 Za ++ Leona, Łucję, Ludwika, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, ++ z rodzin Mryka, Kaczmarczyk i Paszek.

18.00 Za ++ Ryszarda Jeutner w 2. rocznicę śmierci, Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa Musioł, Szołtysek, Fajkis, Jeutner i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 28.05.2024 –

6.30 Za + Damiana Malik w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Różę Kot na pamiątkę urodzin, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Henryka Halasz, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Erwina Nocoń, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 29.05.2024 – Wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej

6.30 O uzdrowienie dla taty za wstawiennictwem bł. ks. Michaela McGvineya i św. Józefa oraz opiekę Matki Bożej w czasie leczenia.

17.00 Za ++ Henryka, Teresę Pyka, Karola, Jadwigę Pyka, Jana, Annę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Musioł, Hundzel, Kurpas i Loska.

CZWARTEK – 30.05.2024 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00 Za + Damiana Malik od sąsiadów z ul. Wiśniowej.

9.00 Za + Alojzego Organiściok na pamiątkę 80. rocznicy urodzin.

16.30 Za ++ Alojzego, Agnieszkę Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Bernarda Mryka, kuzynki, kuzynów, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Zegartowski, Janko oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 31.05.2024 – Święto Nawiedzenia NMP

6.30

18.00 Za ++ w maju: Damiana Malik, Zofię Mijacz.

SOBOTA – 1.06.2024 – Wsp. św. Justyna

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00 Za ++ Łucję, Franciszka, Leona, Herberta Musioł, Klarę, Stefana Musioł, dziadków Swoboda i Musioł.

NIEDZIELA – 2.06.2024 – IX Niedziela Zwykła

8.00 Z okazji Dnia Dziecka o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla wnuków, ich rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków.

10.30 W intencji Marty i Pawła Krzysteczko w 15. rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla małżonków, synów Piotrka, Wojtka, Tadzia i Józia oraz dla całej rodziny.

12.00 Za ++ Klemensa Kowol i Marię Szołtysek od sąsiadów z ul. Dębowej.

16.30 Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, Jana, Agnieszkę Morawiec, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, ++ dziadków, chrzestnych, bratową, szwagrów, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.