PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 luty – 6 marzec 2022

NIEDZIELA – 27.02.2022 – VIII Niedziela Zwykła

8.00 Za solenizantów lutego.

10.30 Za ++ Pawła Bartoszek i Alojzego Długaj w rocznicę śmierci, Serafinę Długaj, Franciszkę, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z pokrewieństwa Długaj, Pawlas, Bartoszek, Musioł i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Michalina Śmietana, Maria Agata Labusek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski Szindler.

 

PONIEDZIAŁEK – 28.02.2022 –

6.30 Za + Genowefę Szindler w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ Benedykta Swoboda w rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin, żonę Magdalenę, Antoniego, Gertrudę Swoboda, Pawła, Klarę, Witolda, Beatę Lipa, Urszulę, Władysława, Ewę Tabath, Gerarda Rzepka, Konrada Nocoń, ++ z pokrewieństwa Pakura, Teichgraber, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Kazimierza, Waldemara, Gertrudę, Wiktora Długaj, Henrietę, Józefa Jadasz i ++ z pokrewieństwa.
3. Za ++ Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę, Jana Tajnert, ich rodziców, Rafała Stalica, Franciszkę Macha, Alfreda, Bernarda Wilk, Czesława Reszel i ++ kapłanów.

 

WTOREK – 1.03.2022 –

6.30 Za + Rafała Nocoń od szkolnych koleżanek i kolegów.

18.00
1. Za ++ Zofię, Ryszarda Macha, Maksymiliana, Klarę, Tomasza, Bolesława, Helenę Kubosz, Małgorzatę, Leona Krzysteczko, Gerarda Nocoń, Alojzego Gatner, Różę, Józefa Gabor, ++ z rodzin Swoboda, Macha i Górka.
2. Za + Halinę Kelczauskas w 30. dzień po śmierci.

 

ŚRODA – 2.03.2022 – Popielec

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za + Rafała Włodarz od sąsiadów z ul. Skotnickiej i Swobody.

19.00 Za + Leona Minkowskiego od sąsiadów z ul. Zamkowej, Basztowej i Zabrskiej.

 

CZWARTEK – 3.03.2022 –

6.30 Za ++ Wiktora, Bożenę, Gertrudę, Jana Dylus, Marię, Wiktora, Elżbietę Mijacz, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka i ++ z rodzin Dylus i Mijacz.

18.00
1. Za ++ Jana, Leokadię Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok i Kuchta.
2. Za ++ Agnieszkę Morawiec w rocznicę śmierci, męża Jana, syna Gotfryda, synową, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Gertrudę, Henryka Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PIĄTEK – 4.03.2022 – Święto św. Kazimierza

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60. rocznicy urodzin Haliny Karcz, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 

SOBOTA – 5.03.2022 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ Mariana, Pawła, Magdalenę Wyrobek, Józefa, Magdalenę Niewięć, Sebastiana Wróbel, Jana Gołąb, Irenę Mierzwa, Lidię Lauterbach i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Kazimierza, Marię, Antoniego Strojny, Cecylię, Henryka, Marię, Tadeusza Wranik, Rutę, Roberta Musioł, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Edmunda Kowol, Annę, Alojzego Kula, ++ dziadków, Tadeusza Toman i ++ z pokrewieństwa.

 

NIEDZIELA – 6.03.2022 – I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Konrada Długaj w rocznicę śmierci, syna Stefana, Tomasza, Rozalię Pyka, Konstantego, Zofię Długaj, ++ z rodzin Długaj, Bednarczyk, Kowol, Achtelik, Karola Strzoda, Jana Lenża i ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Aniołów Stróżów, o zdrowie i Dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

12.00 Za ++ Serafinę, Alojzego Długaj, Janinę, Zygmunta, Krystynę Skrzydeł, Pawła Bartoszek, Ryszarda Kowalczyk, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, Jana Pawlas, ++ z pokrewieństwa Pawlas, Długaj, Skrzydeł i Niewiadomski.

16.30 Za ++ Jana Liwa na pamiątkę urodzin, rodziców, 7 synów, 3 synowe, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.