PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 marzec 2022 – 3 kwiecień

NIEDZIELA – 27.03.2022 – IV Niedziela Wielkiego Postu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów marca.

10.30 Za ++ Pawła Szymeczko w rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Alfonsa Szymeczko, teściów Roberta, Cecylię Papkala, 3 szwagrów Andrzeja Gluck, Czesława Grabiński, Czesława Mercik, Teresę, Alfonsa Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Dawid Żur, Maria Kubicka, Liliana Banaszak.

16.30 Do NSPJ, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 80. rocznicy urodzin Gerarda Słupik oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 

PONIEDZIAŁEK – 28.03.2022 –

6.30 Za ++ Jerzego, Łucję Stalica, Pawła, Franciszkę, Teresę, Ewalda, Erykę Pindur, Edeltraudę, Helmuta Cieplik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Franciszka Sobota w rocznicę śmierci, żonę Renatę, Marię, Eryka, Leona Sobota, Gertrudę, Stanisława Sowa i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Marcina Nieradzik w 5. rocznicę śmierci.

 

WTOREK – 29.03.2022 –

6.30 Za + Weronikę Krzysteczko w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ męża w rocznicę śmierci Leona, Teodora, Franciszkę, Jolantę Mryka, wnuczkę Iwonę Wawoczny, ++ rodzeństwo, krewnych z rodzin Mryka, Miczka, Zaremba, Pyka, Szołtysek, Plaza, Musioł, Paluch, Nocoń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Kamila Mirkiewicza w 30. dzień po śmierci.
3. Za ++ Ryszarda Kleczka, żonę Elfrydę – od wnuków Tomasza i o. Tarsycjusza wraz z rodzicami.

 

ŚRODA – 30.03.2022 –

6.30 Za + Kamila Mirkiewicza od sąsiadów z ul. 27 Stycznia.

17.00
1. Za + Henryka Duda od sąsiadów z ul. Dworskiej, Ogrodowej, Krótkiej i Zwycięstwa.
2. Za ++ Piotra Nowak w rocznicę śmierci, Annę, Pawła Nowak, Agnieszkę, Jana, Gotfryda Morawiec, Różę, Jerzego Czech, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, Urszulę, Arka Szwajnoch, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ dziadków, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 31.03.2022 –

6.30 Za + Damiana Bujara od rodzin Jędryczka, Promny i Strzodka.

18.00
1. Za ++ Jana Pawlas w 2. rocznicę śmierci, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Czesława Dubiel, córkę Bożenę, Gerarda Musielak, Małgorzatę Słowik, rodziców z obu stron.

 

PIĄTEK – 1.04.2022 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za + Witolda Sosnal w 1. rocznicę śmierci.

 

SOBOTA – 2.04.2022 –

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ Edwarda Drobny w rocznicę śmierci, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Bernarda Wilk w rocznicę śmierci, Alfreda, Adolfa, Marię, Leokadię Wilk, Elfrydę, Henryka, Rafała Stalica, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę Macha, Józefa Żogała.

 

NIEDZIELA – 3.04.2022 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię Nocoń, dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ sąsiadów, kapłanów, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Za + Janinę Mijacz od sąsiadów z ul. Zabrskiej.

12.00 Za + Stanisława Dresler od rodziny Wziętek.

16.30 Za + Damiana Bujara w 30. dzień po śmierci.