PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 październik – 3 listopad 2019

NIEDZIELA – 27.10.2019 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Otylii Krzymyk, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wiktoria Woźnica, Michał Drażyk, Franciszek Pyka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 W intencji Jakuba Słaboń z okazji 18. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego.

PONIEDZIAŁEK – 28.10.2019 – Święto św. Szymona i Judy Tadeusza

6.30 Za ++ Konrada Papkala, rodziców, Annę, Alojzego Hofman, rodzeństwo, Huberta Szymura, rodziców, Alojzego Roj, Paulinę, Wiktora Szołtysek i ++ z rodzin.

18.00
1. Za ++ Lidię, Teresę, Jana, Ernesta Promny, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Edwarda Harazim, ++ z pokrewieństwa Rożek i Promny.
2. Za ++ Józefa Strzodka w rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Stefana, Franciszka, Marię Jędryczka, Leokadię, Jana Mryka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta, Kasperczyk i ++ kapłanów.

WTOREK – 29.10.2019 – 

6.30 Za + Henryka Wieczorek od sąsiadów z ul. Swobody.

18.00
1. Za + Anetę Waniek w rocznicę śmierci, ojca Leona i ++ dziadków z obu stron.
2. Za + Tadeusza Pyka w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 30.10.2019 – Święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Anny, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60. rocznicy urodzin Andrzeja Janota, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

17.00
1. Do NSPJ z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
2. Za ++ Różę, Jana Nocoń, Gertrudę, Wilhelma, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Zofię Długaj, Łucję, Wiktora, Łucję Szołtysek, Jana, Kunegundę Hirsz, ++ z rodzin Nocoń, Swoboda i Szołtysek.

CZWARTEK – 31.10.2019 – 

6.30 Za + Urszulę Szołtysek od służby liturgicznej.

18.00
1. Za + Tadeusza Pyka od sąsiadów z ul. Wolności i Leśnej.
2. Za ++ Paulinę, Antoniego Niedorny, Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Pawła Pyka, Joannę, Pawła, Tomasza Knosala, Gerarda Bartocha, Konrada Psyk, ++ z pokrewieństwa Niedorny, Pyka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 1.11.2019 – Uroczystość Wszystkich Świętych 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

10.30 Za ++ członków Żywego Różańca.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ kapłanów, którzy służyli w Paniówkach przy ołtarzu Pana i ++ kapłanów pochodzących z naszej parafii: ks. Jana Kurpasa, ks. Henryka Sajdoka, ks. Bernarda Czakańskiego, ks. Edmunda Łukaszka, ks. Wiktora Bentkowskiego, ks. Antoniego Plewnię, ks. Mariusza Kaspara, ks. Józefa Szołtyska, ks. Alfreda Botor, ks. Bernarda Bartoszek, ks. Leonarda Swoboda.

15.00 Za ++ zalecanych.

SOBOTA – 2.11.2019 – Wsp. Wiernych Zmarłych

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Za + Wincentego Kraińskiego od Żywego Różańca.

18.00 
1. Za ++ Pawła, Julię, Marię, Alfonsa, Amandę, Emila, Anielę Belok, Czesława, Klaudię, Katarzynę Reszel, ich rodziców, rodzeństwo, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Michała Depa, Cecylię, Mieczysława Kowalczyk, Urszulę, Stefana Króliczek, Gertrudę, Wincentego Kraiński, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Franciszkę Promny w rocznicę śmierci, męża Teodora, 2 synów i synowe, wnuka Leona, Rajmunda, Marię, Wiktora Szołtysek, 2 braci i bratową Marię, Gertrudę, Annę, Józefę, Oskara, Edeltrautę Mryka, ++ dziadków, Teodora Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 3.11.2019 – XXXI Niedziela Zwykła

8.00
1. Za + Krystiana Koim od kolegów i koleżanek z rocznika 1969 oraz ++ wychowawców.
2. Przez wstawiennictwo św. Huberta o błogosławieństwo Boże dla członków Koła Łowieckiego Bór z Rudy Śląskiej i ich rodzin.

10.30
Za ++ rodziców Anielę, Zbigniewa, brata Grzegorza Romik, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, Pawła Malik, Dorotę, Ryszarda Kupka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, dziadków, 2 szwagrów, sąsiadów, kuzynów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ Antoniego Ratka w rocznicę śmierci, syna Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Zofię, Roberta, Eugeniusza Jagła, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.