PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 czerwiec – 5 lipiec 2020

NIEDZIELA – 28.06.2020 – XII Niedziela Zwykła 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów czerwca.

10.30 Za ++ męża Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, ++ dziadków, Romana Szukała, Marcina Malec, Janinę, Jana Nocoń, Leona Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

12.00  O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Miłosz Domagała, Franciszek Skutela, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Joachima, Matyldę, Anielę Kowol, Eryka Kruszyna, Urszulę Winszczyk, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 29.06.2020 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła 

6.30 Za ++ Annę Pyka w rocznicę śmierci, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Pawła Pyka, Alojzego Nocoń, Gertrudę Słaboń, Paulinę, Antoniego Niedorny, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń, Rajca, Niedorny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka, Magdalenę Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Ignacego Długaj, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko i Nieradzik.

WTOREK – 30.06.2020 – 

6.30
1. Za ++ Emilię, Edwarda, Bernarda Bartoszek, Roberta Szołtysek, Adama, Pawła, Zbigniewa Piekara, Antoniego, Kazimierza Ratka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Krzysteczko.
2. Za + Małgorzatę Pilny od koleżanek i kolegów z rocznika 1947.

18.00 Za ++ Henryka, Teresę, Karola, Jadwigę Pyka, Jana, Annę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Musioł, Loska, Hundzel i Kurpas.

ŚRODA – 1.07.2020 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 2.07.2020 – 

18.00
1. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.
2. Za + Urszulę Tabath od członków Żywego Różańca.

PIĄTEK – 3.07.2020 – Święto św. Tomasza, Apostoła

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, rodziców, teściów, ++ z rodzin Domin, Nusse, Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Pyka i Kaziród.

SOBOTA – 4.07.2020 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

12.00 Ślub: Elżbieta Rosa – Damian Stachowicz.

18.00 Za ++ rodziców Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Lidię Lauterbach, Teresę, Zdzisława Michał oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 5.07.2020 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

10.30 Za ++ Czesława Reszel w 10. rocznicę śmierci, żonę Klaudię ++ rodziców, Józefa, Teresę, Katarzynę Reszel, Pawła, Julię, Marię, Alfonsa, Amandę, Emila, Anielę Belok, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Mieczysława, Cecylię Kowalczyk, Stefana, Urszulę Króliczek, Wincentego, Gertrudę Kraińskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Otylię, Wincentego, Mariana Organiściok, Alojzego, Elfrydę, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Matula, Swoboda, Kot i Skutela.