PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 luty – 7 marzec 2021

NIEDZIELA – 28.02.2021 – II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za solenizantów lutego.

10.30 Za ++ Henryka Gemander w rocznicę śmierci, Łucję, Benedykta Szołtysek, Gertrudę, Szczepana Gemander, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander, Rusin oraz dusze opuszczone.

12.00 Do NSPJ, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. Patronów oraz Dary Ducha Świętego dla Roberta Wyrobka z okazji 18. urodzin.

16.30 Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Nocoń, Goławski, Szindler i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 1.03.2021 – 

6.30 Za ++ Czesława Dubiel, córkę Bożenę Musielak, ++ rodziców z obu stron oraz dusze opuszczone.

18.00
1. Za + Anielę Bartoszek od kuzynki Teresy Józefowskiej z rodziną.
2. Za + Marietę Kozłowską od kuzynek.

WTOREK – 2.03.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Zofię, Ryszarda Macha, Maksymiliana, Klarę, Tomasza, Helenę, Bolesława Kubosz, Małgorzatę, Leona Krzysteczko, Różę, Józefa Gabor, Gerarda Nocoń, Alojzego, Krzysztofa Gatner, ++ z pokrewieństwa Górka, Swoboda i Macha.
2. Za + Cecylię Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 3.03.2021 – 

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów naszej parafii.

17.00
1. Za ++ Jana Mryka w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Gintra, Eryka, Elżbietę Hawlicki, Herberta, Helenę Szołtysek, ++ dziadków, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota i Lis.

CZWARTEK – 4.03.2021 – Święto św. Kazimierza

6.30 Za ++ Konrada Długaj w rocznicę śmierci, 6 braci, Tomasza, Rozalię Pyka, Konstantego, Zofię, Elżbietę Długaj, Pawła Bednarczyk, Annę, Franciszka Kowol, Martę, Szczepana Achtelik, Karola Strzoda, Jana Lenża i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Agnieszkę Morawiec w rocznicę śmierci, męża Jana, syna Gotfryda, synową Trautę, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Gertrudę, Henryka, Stefana Szołtysek, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Emilię Bartoszek na pamiątkę urodzin, syna Edwarda, męża Bernarda, rodziców, rodzeństwo i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 5.03.2021 – 

6.30
1. W intencji czcicieli NSPJ.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża, św. Urbana, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin Leonarda Spyra, z prośbą o dalszą opiekę na przyszłe lata dla całej rodziny.

18.00 W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

SOBOTA – 6.03.2021 – 

6.30
1. W intencji członków Żywego Różańca.
2. Za + Małgorzatę Krzysteczko od Wspólnoty Różańcowej.

18.00
1. Za ++ Mariana, Pawła, Magdalenę Wyrobek, Józefa, Magdalenę Niewięć, Sebastiana Wróbel, Jana Gołąb, Irenę Mierzwa, Lidię Lauterbach i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. urodzin Piotra Słaboń, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

NIEDZIELA – 7.03.2021 – III Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ ojców internowanych do Rosji: Jana Gemander, Alojzego Kasperczyk, Stefana Kot, Józefa Kula, Ludwika Kula, Jana Macha, Ryszarda Macha, Franciszka Macha, Wilhelma Matula, Jana Musioł, Sylwestra Malcherek, Józefa Mryka, Alberta Nocoń, Augustyna Nusse, Pawła Pindur, Jana Promny, Teodora Promny, Jana Smorz, Maksymiliana Spyra, Franciszka Swoboda, Franciszka Szołtysek, Jana Szołtysek.

10.30 Za + Renatę Podsiadło od sąsiadów z ul. Zabrskiej.

12.00 Za + Małgorzatę Krzysteczko w 30. dzień po śmierci.

16.30 Za + Stefana Kowol pochodzącego z Paniówek, a zmarłego w Niemczech od bratowych Krysi i Anieli oraz Basi, Małgosi, Bogusia, Danki, Doroty i Oli z rodzinami.