PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 październik – 4 listopad 2018

NIEDZIELA – 28.10.2018 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30 Za ++ Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostrę, szwagra, Henryka, Katarzynę Lazar, Irenę Omozik, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, Andrzeja Talecki, ++ dziadków, rodziców chrzestnych i ++ sąsiadów.

12.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski z okazji 60-tej rocznicy ślubu Gertrudy i Zdzisława Łukwińskich, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
2. Za ++ Marię, Franciszka, Leona, Ryszarda Łukwińskich, Stanisławę, Stefana, Jana, Zygmunta, Danutę, Agnieszkę Nagengast, Marię, Rudolfa Wilk, Gerarda Dawid, ++ dziadków z obu stron, Marka Herisz, ++ z rodzin Jachnik, Malik, Pyka i ++ kapłanów.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Maja Alicja Żur.

16.30 Za ++ Lidię Promny w 10. rocznicę śmierci, jej rodziców Agnieszkę, Stanisława Rożek, Jana, Teresę, Ernesta Promny, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Edwarda Harazim, Rafała Kasperczyk, ++ z pokrewieństwa Promny i Płaszczyk.

PONIEDZIAŁEK – 29.10.2018 – 

6.30 Za + Zygmunta Kowol od kuzynek i kuzynów.

18.00
1. Za ++ Barbarę, Juliusza, Augustyna, Emilię, Alojzego, Łucję, Alfreda Michalski, Marię, Alfreda, Annę, Władysława, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Grzegorza Krzysteczko, Rafała Nocoń, Annę, Piotra Żymełka, Gertrudę, Ludwika, Renatę Pyka, Franciszka, Karolinę Mijacz, ++ z pokrewieństwa Michalski i Gancarczyk.
2. Za ++ Stefana, Jerzego, Anielę, Klarę Krzymyk, Józefa Organiściok, jego rodziców, Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Huberta Piecha, Elfrydę Kleczka, ++ z rodzin Kowol, Krzymyk i Gawlik.

WTOREK – 30.10.2018 – Święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego 

6.30

18.00
1. Za ++ Paulinę, Antoniego Niedorny, Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Martę, Pawła Pyka, Joannę, Tomasza, Pawła Knosala, Gerarda Bartocha, ++ z pokrewieństwa Pyka i Niedorny.
2. Za ++ Józefa Strzodka w rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Stefana, Leokadię, Jana Mryka, rodziców z obu stron, dziadków, Eyka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta, Kasperczyk, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 31.10.2018 – 

6.30

17.00
1. Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy i św. Charbela w podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w całej rodzinie z okazji urodzin Katarzyny Cyroń.
2. Za + Zygmunta Kowol w 30. dzień po jego śmierci.
3. Za ++ Zygmunta, Mateusza, Franciszka, Annę Kowol, Eryka Szołtysek, Zygmunta, Stefana Gołąb, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Szołtysek, Długaj, Mijacz, Pilny, Hynisz, Kostrz, Ilnicki i Achtelik.

CZWARTEK – 1.11.2018 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00 Za ++ członków Żywego Różańca.

10.30 Za ++ Pawła Szymeczko na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, 2 szwagrów, ks. kanonika Alfreda Botor, ++ dziadków, kuzynów i ++ z pokrewieństwa.

12.00 W intencji ++ kapłanów pracujących w Paniówkach i pochodzących z naszej parafii.

15.00 Za ++ zalecanych.

PIĄTEK – 2.11.2018 – Wspomnienie Wiernych Zmarłych  

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Franciszkę Promny w rocznicę śmierci, siostry Annę, Gertrudę i Józefę, 3 braci, Teodora, Romana, Katarzynę, Alojzego, Kornelię, wnuka Leona Promny, Rajmunda, Marię, Wiktora, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Oskara Mryka, Teodora Szołtysek, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 3.11.2018 – 

6.30 
1. O Boże błogosławieństwo w intejncji członków Żywego Różańca.
2. Za + Łucję Szołtysek od Wspólnoty Różańcowej.

8.00 W intencji członków Koła Łowieckiego „Bór” i ich rodzin.

18.00

NIEDZIELA – 4.11.2018 – XXXI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ męża Alojzego Mijacz, Agnieszkę, Alfonsa, Bernarda Mijacz, Angoniego, Alfonsa, Cecylię Dragon, Annę, Eryka Unverricht, Edwarda Kostrz, Mariolę Szymecką, Zygmunta Kowol, Urszulę, Henryka Łotysz, ++ z rodzin Mryka, Krzyźowski, Uciecha i Mijacz.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 75-tej rocznicy urodzin Eryka Woźnica oraz 22-giej rocznicy urodzin wnuczki Weroniki, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

12.00 Za ++ Wiktora, Marię Promny, Wilhelma, Jadwigę Kopel, ich rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Promny, Janyga, Kopel i Szuła.

16.30 Za ++ rodziców Anielę, Zbigniewa Romik, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, Pawła Malik, Dorotę, Ryszarda Kupka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.