PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29 marzec – 5 kwiecień 2020

NIEDZIELA – 29.03.2020 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów marca.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski i zdrowie z okazji 80 lat życia Teresy Szołtysek, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla solenizantki i całej rodziny.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę, Erykę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Ryszarda, Jerzego, Halinę, Romana Szołtysek, Sebastiana Wróbel, ++ dziadków, ++ z rodzin Musioł, Kotyczka i Mryka.

PONIEDZIAŁEK – 30.03.2020 – 

6.30 Za + Zdzisława Helbin w rocznicę śmierci.

18.00
1. Za ++ Stanisława, Jana, Wiktorię, Leokadię, Józefa Sowa, Franciszkę, Karola Musioł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jana, Marię Sylwestra Żymełka, Łucję, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 31.03.2020 – 

6.30

18.00 Za ++ Zofię, Jerzego, Pawła Woźnica, Prokopa Klimus i ++ dziadków.

ŚRODA – 1.04.2020 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Konstantynę Swoboda w rocznicę śmierci, Szczepana Swoboda, ks. kanonika Leonarda Swoboda, Marię, Józefa Pakura, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber oraz ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Rajmunda Soremba w rocznicę śmierci, żonę Genowefę, Gertrudę, Edwarda Szołtysek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 2.04.2020 – 

6.30 O liczne, święte, charyzmatyczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

18.00 
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Marka Roskosz, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizanta.
2. Za ++ Teresę, Romana, Marcina Winkler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Bronisława, Leonarda, Danutę Winkler, Wiesława Jaszkowic, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 3.04.2020 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, 2 synów, Kacpra, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła, Marię, Wojciechę Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Stanisława, Krystynę Sobota, Matyldę Piszczelok, Annę Kisiela, Helenę, Huberta Kotulla, Jana, Kornelię Ilnicki, Adelajdę Patoń, Stefanię Grymel oraz ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Sobota i Piszczelok.

SOBOTA – 4.04.2020 – 

6.30 
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 70. rocznicy urodzin Urszuli Woźnica, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Edwarda Drobny w rocznicę śmierci, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Zofię Jagła w rocznicę śmierci, męża Roberta, syna Eugeniusza, Antoniego, Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 5.04.2020 – Niedziela Palmowa 

8.00 Za ++ Franciszka Botor w rocznicę śmierci, Gertrudę, Ewalda Botor, Emilię, Alojzego Michalski, ++ dziadków, Annę, Henryka Kandziora, Lidię Lauterbach, Helenę Biela i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Pawła Szymeczko w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, dziadków, 2 szwagrów, kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

12.00  Za + Gertrudę Pyka w 1. rocznicę śmierci i + męża Bernarda.

16.30 Za + Jadwigę Mandla w rocznicę śmierci.