PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 30 październik – 6 listopad 2022

NIEDZIELA – 30.10.2022 – Święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Katowicach

8.00 Za solenizantów października.

10.30 Za ++ Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Jana, Leokadię Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka, Damiana Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok i Kuchta.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Miłosza Kilka, jego rodziców i chrzestnych.
2. W intencji Janiny Gancarczyk z okazji 1. rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla niej, brata Rysia i całej rodziny.

16.30 Za ++ Marka Piaseckiego w 1. rocznicę śmierci, rodziców Joannę i Stanisława Wnęk, brata Andrzeja Wnęk, siostrę Halinę Koziestańską, dziadków Apolonię i Jana Tybor, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PONIEDZIAŁEK – 31.10.2022 –

6.30

18.00
1. Za ++ rodziców Irenę, Erwina Jeziorski, Lidię, Erwina Waluga i ++ z obu stron.
2. Za ++ rodziców Jadwigę, Alfonsa Włodarz, Irenę, Józefa Furgoł, dziadków z obu stron, Helenę, Lidię, Jana, Lucjana, Ewalda, Eryka, Bernarda, Stefanię Włodarz, Marię, Ludwika Kubicki, Józefa Szołtysek, Gertrudę, Gerarda Grodoń, Różę, Łucję, Franciszka Szołtysek, Marcina Promny i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 1.11.2022 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00 Za ++ Pawła Szymeczko na pamiątkę urodzin, Rudolfa, Alfonsa, Zofię Szymeczko, Roberta, Cecylię Papkala, Andrzeja Glik, Czesława Grabiński, Czesława Mercik, Alfonsa, Teresę Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Franciszkę Promny w rocznicę śmierci, męża Teodora, 2 synów, synowe, wnuka Leona, Rajmunda, Marię, Wiktora Szołtysek, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Józefę, Gertrudę Mryka, ++ chrzestnych, kapłanów, Zofię, Teodora Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ kapłanów posługujących w naszej parafii: ks. Edmunda Łukaszka, ks. Bernarda Czakańskiego, ks. Henryka Sajdoka, ks. Mariusza Kaspara, ks. Andrzeja Filusia.

15.00 Za ++ zalecanych.

 

ŚRODA – 2.11.2022 – Wsp. wszystkich Wiernych Zmarłych

6.30 Za ++ członków Żywego Różańca.

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów naszej parafii.

17.00 Za ++ Kurta Kuta w rocznicę śmierci, Annę, Pawła, Waltra Kuta, Gertrudę, Ryszarda Musioł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 3.11.2022 –

6.30 Za ++ Elżbietę, Wilhelma, Emilię Długaj, ++ z rodzin Matuszczyk, Kołodziej, Janota, Luks, Długaj, Kowol, Achtelik, Bednarczyk, Wieczorek i Kaczmarczyk.

8.00 Za członków Koła Łowieckiego „Bór” w Rudzie Śląskiej oraz ich rodzin w święto myśliwych – wspomnienie św. Huberta – patrona.

18.00
1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio jako podziękowanie za 60 lat życia Stanisława Szołtysek, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla solenizanta i całej rodziny.

 

PIĄTEK – 4.11.2022 – Wsp. św. Karola Boromeusza

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

15.00 Ślub: Przemysław Sulewski – Aleksandra Sobczyk.

18.00
1. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Antoniego Ratka w rocznicę śmierci, syna Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Zofię, Roberta, Eugeniusza Jagła, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 5.11.2022 –

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ Sebastiana, Arkadiusza i Jana Wróbel o wieczną radość w Domu Ojca.
2. Za ++ Józefa Krzysteczko, w rocznicę śmierci, żonę Franciszkę, syna Jana, ++ rodziców i dziadków.

 

NIEDZIELA – 6.11.2022 – XXXII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Bernarda Mryka od koleżanek i kolegów z rocznika 1949.

10.30 Za ++ męża i ojca Zygmunta Mryka w rocznicę śmierci, Roberta, Jadwigę Mryka, Ludwika, Marię Skrzypczyk, ++ dziadków, Adelę, Erwina Franik, ++ z rodzin Polnik, Hanusz i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ Magdalenę Swoboda na pamiątkę urodzin, męża Benedykta, Antoniego, Gertrudę Swoboda, Pawła, Klarę, Witolda, Beatę Lipa, Urszulę, Władysława, Ewę Tabath, Gerarda Rzepka, Konrada Nocoń, ++ z pokrewieństwa Pakura, Teichgraber, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Wojciecha Wojciechowskiego w 30. dzień po śmierci, rodziców Stanisława i Gertrudę, siostrę Ewę i szwagra Henryka.