PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 30 sierpień – 6 wrzesień 2020

NIEDZIELA – 30.08.2020 – XXII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów sierpnia.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Kamil Straszak, Jakub Pakosz, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Stefana Badoń w 2. rocznicę śmierci, żonę Krystynę, rodziców Rudolfa, Teresę Badoń, teściów Romana, Genowefę Nocoń, Jadwigę Wyciślik, Annę, Józefa Piecha i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 31.08.2020 – 

18.00
1. Za ++ Romana, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. Za + Edmunda Jachnik od Wspólnoty Różańcowej.

WTOREK – 1.09.2020 – 

6.30 Za ++ Władysława, Dariusza, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Gertrudę, Ottona Bryłka, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu przebywające.

18.00 Do Bożej Opatrzności, Matki Bożej Nieustającej Pomocy w duchu wdzięczności za otrzymane łaski w ciągu 30 lat małżeństwa Marioli i Andrzeja Lempa, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla całej rodziny.

ŚRODA – 2.09.2020 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ mamy Łucję i Marię na pamiątki urodzin, Jana, Sylwestra Żymełka, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, ++ z rodzin i dziadków Żymełka, Mryka, Szołtysek i Bartoszek.
2. Za ++ Józefa Szołtysek w rocznicę śmierci, Romana, Julię, Leona Szołtysek, Annę, Emanuela Musioł, Jadwigę, Alfonsa Włodarz, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok, Gerarda Grodoń, Pawła Bartoszek, Rudolfa Niemiec, Antoniego Liszok, Andrzeja Rozmus.

CZWARTEK – 3.09.2020 – Wsp. św. Grzegorza Wielkiego

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, ks. Jana Kurpas, Teresę, Rudolfa Luks, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. W intencji Adriana i Natalii Wiatrowskich z okazji rocznicy ślubu, córki Lilianny, rodziców oraz za ++ dziadków Stefana i Urszulę Króliczek, Czesława Reszel, Jerzego i Krystynę Krawczyk, Martę, Tadeusza Barszczewskich i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, Pawła Mazurek, Martina Szmolawe, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 4.09.2020 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2.

SOBOTA – 5.09.2020 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

12.00 Ślub: Piotr Adamus – Hanna Musioł.

18.00
1. Za ++ Mariana Buchała w rocznicę śmierci, jego rodziców Annę, Gerarda Buchała, Szczepana Musioł, Wiktora, Gabrielę Buchała, ++ dziadków Bartoszek, Musioł, Buchała, Kot, Elżbietę Pilny, Elżbietę Bartoszek, Janusza Fojt i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Augustynę, Alfonsa Woźnica, Emilię, Alojzego Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

NIEDZIELA – 6.09.2020 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Rajmunda Szołtysek, rodziców Marię i Wiktora, 2 braci i bratową Marię, Franciszkę, Teodora Promny, 2 synów, synowe, wnuka Leona, 3 siostry, Edeltraudę, Oskara Mryka, Zofię, Teodora Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30
1. Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Cecylii i Piotra Kowol z okazji 35. rocznicy ślubu.
2. Za ++ Franciszka, Piotra Roj, Ludwika, Janinę Kowol, ++ dziadków Roj, Falkus, Kowol, Niedoperski, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

12.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 90. rocznicy urodzin Eugenii Janyga z prośbą o dalsze, szczególnie zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizantki oraz wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Ewalda, Teresę Hynisz, Gerarda Woźnica, Leona Rudnik, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Hynisz, Woźnica, Mijacz, Kopernik, Szołtysek, Kostrz, Rusin, Matuszewski i dusze w czyśćcu cierpiące.