PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 4 – 11 październik 2020

NIEDZIELA – 4.10.2020 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Stanisława Rybka, Stanisława, Gertrudę Mrozek, Różę Grodzki, Dariusza Ciszewski, Alfreda, Andrzeja Nowak, Jana Pawlas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Rybka, Marcisz i ++ sąsiadów.

10.30 Za + Jana Kisiela od współpracowników i wychowanków Szkoły Podstawowej w Paniówkach.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 50. rocznicy ślubu Anny i Tadeusza Nocoń oraz opiekę dla całej rodziny.

16.30 Za ++ ojca Alojzego Długaj na pamiątkę urodzin, mamę Serafinę, dziadków, rodziców chrzestnych, szwagrów oraz wszystkich ++ z rodzin Długaj, Skrzydeł, Pawlas i Niewiadomski.

PONIEDZIAŁEK – 5.10.2020 – Wsp. św. Wacława

6.30 Za + Rudolfa Kaizer od Danuty Gucik.

18.00
1. Za + Arkadiusza Wróbel na pamiątkę urodzin.
2. Za ++ Zofię, Jana, Czesława Małysiak, Marię, Ludwika Oleks, Arkadiusza Wróbel, Gertrudę, Józefa Benisz, Romana, Kunegundę Musioł, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Bartoszek.

WTOREK – 6.10.2020 – 

6.30 Za + Aleksandra Marzec od rodziny Mazurek i Malcherek.

18.00
1. Za ++ Andrzeja Rożek w rocznicę śmierci, ojca Pawła Malik, Michała Rosa, Jana Pawlas, Dominika Spadek, ++ z pokrewieństwa Malik, Woźnica, Romik i Kot.
2. Za + Grażynę Tomecką w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 7.10.2020 – Wsp. MB Różańcowej

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Arkadiusza Falkus na pamiątkę urodzin, ojca Ryszarda i ++ z pokrewieństwa.
2. O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

CZWARTEK – 8.10.2020 – 

6.30

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy za wstawiennictwem św. Dominika z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Damiana Miliczek z okazji 5. rocznicy ślubu.
2. Za ++ dziadków Salomeę, Roberta Dudek, Urszulę, Franciszka Szołtysek, Helenę, Huberta Miliczek, Jana Kruszel oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 9.10.2020 – 

6.30 Za + Rudolfa Kaizer od koleżanek i kolegów z rocznika 1943.

18.00
1. Za ++ Franciszka Musioł w rocznicę śmierci, żonę Adelajdę, Leona Nocoń na pamiątkę urodzin, Anetę Waniek, Alfreda Nocoń, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków i ++ z rodzin Niestrój, Morawiec, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Urszulę Tabath od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.
3. Za + Grażynę Tomecką od sąsiadów z ul. Dworskiej, Krótkiej, Ogrodowej, Powstańców Śląskich i Zwycięstwa.

SOBOTA – 10.10.2020 – 

6.30 Za ++ Rudolfa Luks na pamiątkę 80. rocznicy urodzin, żonę Teresę, Mariannę, Władysława Masłocha. Jacka Barańczyk, ++ dziadków, ++ z rodzin Janota, Luks, Masłocha, Kołodziej oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

13.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 60. rocznicy ślubu Teresy i Alfonsa Krzysteczko oraz opiekę dla całej rodziny.

18.00
1. Za + Edwarda Wita od sąsiadów z ul. Basztowej, Zamkowej i Zabrskiej.
2. Za ++ Edwarda Drobny na pamiątkę urodzin, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 11.10.2020 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00
1. Za + Rudolfa Kaizer od sąsiadów z ul. Gliwickiej.
2. Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża z podziękowaniem Opatrzności Bożej w przeżytym doświadczeniu i o powrót do zdrowia.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 50. rocznicy ślubu Urszuli i Eryka Woźnica oraz opiekę dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Józef Skiba, Antonina Malczyk, ich rodziców i chrzestnych.

15.00 Ślub – Krzysztof Kadulski – Sylwia Ryszkiewicz.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą dalsze z okazji 10. rocznicy ślubu Karola i Adrianny Szołtysek oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i całej rodziny.