PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 5 – 12 grudzień 2021

NIEDZIELA – 5.12.2021 – II Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Franciszka, Waleskę, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Teresę, Norberta Matula, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ górników.

12.00

 1. Za ++ Bolesława Bryłka i Małgorzatę Domin od sąsiadów z ul. Piaskowej i Zabrskiej.
 2. Do Bożej Opatrzności z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Marii Tajnert, siostry Alicji oraz rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z okazji urodzin w intencji Krystyny Czakańskiej.

PONIEDZIAŁEK – 6.12.2021 –

6.30 Za + Henryka Pilny od rodziny Orzanna.

18.00

 1. Za + Jerzego Paszek w 1. rocznicę po śmierci.
 2. Za + Łucję Spadek od koleżanek i kolegów z rocznika 1946.

WTOREK – 7.12.2021 – Wsp. św. Ambrożego

6.30 Za ++ Wilhelma Kisiel w rocznicę śmierci, rodziców Annę, Wiktora Kisiel, Marię, Roberta, Gerarda, Marka Tadeusza Herisz, Jana, Elżbietę, Bolesława Sadecki, Gertrudę, Alfonsa, Stefana Krzysteczko, Kornelię, Joachima Wypiór, ++ z pokrewieństwa Herisz, Kisiel i Morawiec.

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla Gabrieli Szołtysek z okazji 50. urodzin oraz o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

ŚRODA – 8.12.2021 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6.30 Za ++ Małgorzatę Domin i Łucję Spadek od Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

17.00

 1. W intencji ks. proboszcza Józefa Świerczka z okazji urodzin.
 2. Za ++ Konrada, Otylię Kot, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Wilhelma, Magdalenę, Zofię, Michała, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 9.12.2021 –

6.30 O błogosławieństwo dla Adama Szpaka.

18.00

 1. Za ++ Brunona, Annę, Franciszka, Urszulę, Alojzego, Romana Szołtysek, Roberta, Salomeę Dudek, Wawrzyna, Elfrydę Gajda, Ireneusza Kuszpińskiego i ++ z pokrewieństwa.
 2. Za ++ Cecylię, Marię, Jerzego Hudak, Rozalię, Kazimierza, Alojzego Jojko, Franciszkę, Henryka Bartoszek, Martę, Wilhelma Kierot, Janinę, Henryka Procek, Różę, Adolfa Kurpas, Marcina Nieradzik, Agnieszkę Szary, Zygmunta Górski i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 10.12.2021 –

6.30 Za + Łucję Pilny od Wspólnoty Różańcowej.

18.00

 1. Za + Helenę Żymełka od rodzin Mrozek, Rybka, Pawlas i Nowak.
 2. Za + Łucję Spadek od sąsiadów i znajomych.

SOBOTA – 11.12.2021 –

6.30 Za + Ewę Daczkowską.

18.00

 1. Za ++ Jana Musioł w rocznicę śmierci, Martę, Pawła Musioł, Stanisława Wróblewskiego, syna Wojciecha, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdok, dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka, Bartoszek oraz ++ kapłanów.
 2. Za ++ Marię, Wiktora, Elżbietę Mijacz, Wiktora, Bożenę, Gertrudę, Jana Dylus, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 12.12.2021 – III Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Zofię, Wincentego Nocoń, ++ dziadków, Martę, Emanuela Macha, Alojzego, Annę Kula, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Za ++ Marię, Ludwika Skrzypczyk, Zygmunta Mryka, ++ dziadków Skrzypczyk, Kołodziej, Kula, Krawczyk i ++ kapłanów.

12.00 W intencji Piotra Jałmużniak z okazji 10. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę Matki Bożej.

Po Mszy św.: Chrzest Święty – Hanna Michalska, Gabriela Bartnicka

16.30 Za ++ Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Karola Mryka, Olgę Tkocz, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, Alojzego Bryłka oraz ++ z pokrewieństwa.