PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 kwiecień 2019

NIEDZIELA – 7.04.2019 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00

10.30 Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Jahn, dziadków i pokrewieństwo z obu stron, Janinę Piecha, Ignacego Bartoszek, Wilhelma Musioł, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ Agnieszkę Mijacz w rocznicę śmierci, Alfonsa, Bernarda, Alojzego Mijacz, Mariolę Szymecką, Edwarda, Piotra, Alinę Kostrz, Bronisława, Marię Witała, ++ z rodzin Mijacz, Kowol, Mryka, Hynisz, Szołtysek, Żymełka i Pyka.

16.30 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, ++ dziadków, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, Witolda Moskała, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.

PONIEDZIAŁEK – 8.04.2019 – 

8.00

18.00 
1. Za ++ Marię, Franciszka, Leona, Ryszarda Łukwiński, Stanisławę, Stefana, Jana, Zygmunta, Danutę, Agnieszkę, Floriana Nagengast, Marię, Rudolfa Wilk, Gerarda Dawid, ++ dziadków z obu stron, Marka Herisz, ++ z rodzin Jachnik, Malik, Pyka i ++ kapłanów.
2.
3.

WTOREK – 9.04.2019 – 

8.00

18.00
1. Za ++ Herberta Gajda na pamiatkę urodzin, żonę Elżbietę, Emila Pyka, Henryka Naglik, Martę, Ernesta, Ludwika, Reinholda Kula, ++ dziadków i ++ kapłanów.
2. Za ++ Leona, Franciszkę, Teodora, Jolantę Mryka, Iwonę Wawoczny, Marię, Franciszka, Wilhelma, Wernande, Bronisława, Jana, Reginę Miczka, Martę, Huberta, Jana, Henryka Zoremba, Leona, Łucję, Konrada Szołtysek, Bernarda, Gertrudę Pyka, Zygryda Plaza, Pawła Musioł, Alfreda Nocoń, Gertrudę, Pawła Paluch, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
3.

ŚRODA – 10.04.2019 – 

8.00

17.00
1. Za ++ Magdalenę Długaj w 11. rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę,Alfonsa Szołtysek, teściów Jadwigę, Alfreda Długaj, szwagierkę Edeltrautę, szwagrów Herberta, Reinholda i Leona, ++ z rodzin Długaj, Szołtysek, Drabik i Nocoń.
2. Za ++ Marię, Pawła Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, ++ dziadków, Katarzynę Koźlik, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Malik i Łukwiński.
3. Za ++ Różę Alojzego, Antoniego, Jadwigę, Marię Sikora, Gertrudę, Pawła, Łucję, Jana Kędziorczyk, Gertrudę, Władysława Oleksiak, Magdalenę, Adolfa Nocoń, Łucję Weiss, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

CZWARTEK – 11.04.2019 – 

6.30 Za ++ Różę, Ryszarda, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Ryszarda, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Kundegundę, Jana Zwisza, Jana, Leokadię Mryka, Franciszka, Piotra Roj, Teresę Matula, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda Kowol, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Lempa, Kuberek, Falkus, Mryka, Galwas, Rybka, ++ kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Gertrudę w rocznicę śmierci, Henryka, Stefana Szołtysek, rodziców z obu stron, Czesława Tybor, Gerarda Przybycin, Teodora, Jana, Martę Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Bernarda Gancarczyk w rocznicę śmierci, żonę Lidię Gancarczyk, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 12.04.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Edmunda Wilczyński w rocznicę śmierci, żonę Annę, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Teresę, Elfrydę, Alojzego Swoboda, Korneliusza, Marię, Alfonsa Słomka, ++ z rodzin Swoboda, Macha, Słomka i Szołtysek.

SOBOTA – 13.04.2019 – 

6.30

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Teresę, Romana, syna Marcina Winkler, Annę, Karola, syna Romana Roskosz, Bronisława, Leonarda, Danutę Winkler, Wiesława Jaszkowic, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ++ z pokrewieństwa i ks. Jana Kurpas.

NIEDZIELA – 14.04.2019 – Niedziela Palmowa

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię Nocoń, ++ dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Romana, Genowefę Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Za ++ Augustynę Musioł w rocznicę śmierci, męża Bernarda, syna Bronisława, zięcia Joachima Paczuła, Adelajdę, Kazimierza Balik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa Paluch i Musioł.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo Matki Najświętszej z okazji urodzin oraz nieustanną opiekę Bożą dla wszystkich bliskich.
2. Z okazji 60-tych urodzin Kariny Cieśla jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla solenizantki, całej rodziny i przyjaciół.
3. Dziękując za dar życia Ryszarda Gancarczyk z okazji 1. rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów na dalsze lata.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60-tych urodzin Benedykta Szołtysek, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.