PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 lipiec 2019

NIEDZIELA – 7.07.2019 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Teresę Hynisz w 2. rocznicę śmierci, męża Ewalda, Gerarda Woźnica, ++ z rodzin Hynisz, Woźnica, Mijacz, Kopernik, Rudnik, Szołtysek, Kowol, Kostrz, Rusin, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30

16.30 Za ++ Alojzego Bryłka, jego rodziców, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Erykę, Romana Macha, Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Teresę, Józefa Król, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 8.07.2019 – Wsp. św. Jana z Dukli

18.00
1. Za ++ Krystynę Machura , Annę, Eryka Kowol, Norberta Kowol, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Kazimierza Szokała, dziadków Stefanię, Walentego Karaś, Marię, Józefa Szokała, Gertrudę, Szczepana Gemander, Romana Szymon.

WTOREK – 9.07.2019 – 

6.30 Za + Edwarda Kula w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 10.07.2019 – 

17.00
1. Za ++ Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, ++ dziadków, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota, Lis i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Marię Badura od sąsiadów z ul. Słonecznej i Zabrskiej.

CZWARTEK – 11.07.2019 – Święto św. Benedykta

18.00
1. Za ++ Elfrydę Kleczka w rocznicę śmierci, dziadków, Elżbietę, Józefa Mryka, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Henryka Stareczek, Annę, Alojzego Niestrój, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i franiszkanów.
2. Za + Andrzeja Rozmus w 30. dzień po śmierci.

PIĄTEK – 12.07.2019 – Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

18.00
1. Za ++ Romana, Gertrudę Henisz, Wiktorię, Pawła, Franciszka Jachnik, Annę, Franciszka Kralj, Jadwigę, Herberta Hahn, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Benedykta Konopka, Gertrudę, Wiktora Konopka, Łucję, Józefa Kowol, Pawła, Anielę Kowol, Józefa Laby, Małgorzatę, Antoniego Wieczorek, ++ z pokrewieństwa Konopka, Pilny, Kowol, Rajca i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 13.07.2019 – Wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

6.30 Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Michała Rosa, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

18.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

NIEDZIELA – 14.07.2019 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, dziadków, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, Krystynę, Jerzego Kasprzak, ++ z pokrewieństwa Musioł.

10.30 Za + Dariusza Jendrychowski w 1. rocznicę śmierci.

15.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 80 lat życia ks. proboszcza Jana Piwczyka, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej.

16.30 Za + ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, + chrzestnego Dariusza Sarkowicz, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.