W piątek 15 maja na Mszy św. o godz. 18.00, ks. bp Grzegorz Olszowski udzieli święceń diakonatu naszemu parafianinowi p. Aleksandrowi Cibie.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości.