PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 13 – 20 grudzień 2020
12 grudnia 2020 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 13.12.2020 – III Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Marię, Wiktora, Elżbietę, Gerarda Mijacz, Wiktora, Bożenę, Jana, Gertrudę Dylus, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Pawła Malik w rocznicę śmierci, Andrzeja Rożek, Michała Rosa ++ z pokrewieństwa Malik, Woźnica, Kot, Romik, Pawlas i Richter.

12.00 W intencji Helenki Skiba w 5. rocznicę urodzin, w podziękowaniu za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.

16.30 W intencji czcicieli MB Fatimskiej.

PONIEDZIAŁEK – 14.12.2020 –

6.30 Do Bożego Miłosierdzia, przez Niepokalane Serce Maryi za nieprzyjaciół Kościoła Świętego oraz tych, którzy nie poznali łaski Jezusa, z prośbą o ich nawrócenie.

1. Za ++ Joachima Grzywok w 2. rocznicę śmierci, rodziców Genowefę, Karola Grzywok, siostrę, szwagra, ks. Jana Kurpas, ks. Rajmunda Machulec, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Cecylię, Marię, Jerzego Hudak, Kazimierza, Rozalię, Alojzego Jojko, Franciszkę, Henryka Bartoszek, Martę, Wilhelma Kierot, Janinę, Henryka Procek, Marcina Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Agnieszkę Szary, Zygmunta Górski, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Krzysteczko, Botor i Jojko.

WTOREK – 15.12.2020 –

6.30 Za + Pawła Bednarczyk od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

18.00 Za ++ Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Stefana Krzymyk, Józefa Organiściok, ++ dziadków, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Kowol, Piecha, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 16.12.2020 –

1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio i intencji im powierzonych.
2. Za ++ Teresę Luks na pamiątkę urodzin, męża Rudolfa, Mariannę, Władysława, Mieczysława, Edwarda Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Janota, Kołodziej oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 17.12.2020 –

6.30 Za ++ Alfreda, Ryszarda, Martę, Romana Teichgraber, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, Małgorzatę, Jerzego Swoboda, Benedykta Swoboda, Urszulę Tabath, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Edwarda Owczarek, ++ dziadków, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Swoboda, Pakura i Teichgraber.

1. Za ++ Zofię, Alojzego Nalepa, Franciszkę, Franciszka, Otylię, Henryka Foks, Waldemara Gawliczek, Marię, Józefa Pieczka, Grzegorza Romik, Teresę Matula, Eryka Janyga, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Wandę, Bernarda Podmarański, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 18.12.2020 –

1. Za ++ Wiktora Mazurek na pamiątkę urodzin, Konrada Malcherek, Dominika Spadek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Bernarda, Augustynę Musioł, syna Bronisława, Joachima Paczuła, Jerzego Paszek, Adelajdę, Kazimierza Balik, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Paluch, Balik i ++ sąsiadów.

SOBOTA – 19.12.2020 –

6.30 Za ++ Tadeusza Wranik, siostrę Marię, rodziców, teściów, Kazimierza Strojny, ++ z rodzin Wranik, Lazar, Szołtysek, Musioł, Talecki i ++ sąsiadów.

1. Za ++ Różę, Joachima, Janinę, Jana Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka, Mryka i Rak.
2. Za ++ Agnieszkę, Alojzego Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Gajda i Mijacz.

NIEDZIELA – 20.12.2020 – IV Niedziela Adwentu

10.30 Dziękczynna za 50 lat życia Urszuli Hynisz, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla solenizantki i całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Oliwii Warzecha, jej rodziców i chrzestnych.