PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 16 – 23 maj 2021
15 maja 2021 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 16.05.2021 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Za ++ Konrada Nocoń w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda Woźnica, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Nocoń i Swoboda.

10.30 Uroczystość I Komunii Świętej.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Zofia Łożyńska, Hanna Jojko, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ ks. Jana Kurpas w 4. rocznicę śmierci, jego rodziców Zofię i Alfonsa, Joachima, Andrzeja Grzywok, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 17.05.2021 –

6.30 Za + Józefa Backiego w 30. dzień po śmierci.

1. Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Janinę, Zygmunta Skrzydeł w rocznicę śmierci, Serafinę, Alojzego Długaj, dziadków, szwagrów, ++ z pokrewieństwa Skrzydeł, Długaj, Pawlas i Niewiadomski.

WTOREK – 18.05.2021 –

6.30 Za + Bolesława Bryłka w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Huberta Piecha, jego rodziców, teściów, dziadków, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Mryka, Zaczek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 19.05.2021 –

6.30 Za + Stefana Długaj od rodzin Gołeczka i Kopel.

1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Wilhelma, Rozalię, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Fajkis, Musioł i Mika.

CZWARTEK – 20.05.2021 –

1. Za ++ Annę, Eryka Kowol, Norberta, Franciszkę, Piotra Kowol, rodzeństwo, szwagra, ++ dziadków, Annę, Jana Zalewski i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Leona, Ludwika, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Adelajdę, Józefa Paszek, Helenę, Zygfryda Musioł, Wiktora Sosna, ++ z pokrewieństwa Jachnik i Bujara.

PIĄTEK – 21.05.2021 – Wsp. św. Jana Nepomucena

1. Za ++ Jadwigę, Herberta Hahn, ich rodziców, Gertrudę, Romana Henisz, Wiktorię, Pawła, Franciszka Jachnik, Elżbietę, Łucję, Huberta Nizor, Stanisława Niedźwiedzkiego i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Annę, Franciszka, Marię Badura, Alojzego Paździor, Marię, Władysława, Helenę Kozioł, 3 braci, 3 bratowe, Irenę, Tadeusza Wawro i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 22.05.2021 –

6.30 Za + Zenonę Jałmużniak w 30. dzień po śmierci.

1. Za ++ Benedykta Nocoń w 2. rocznicę śmierci, ojca Rafała Nocoń, Marię, Alfreda Gancarczyk, Grzegorza Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka.

NIEDZIELA – 23.05.2021 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rafała i Magdaleny z okazji 60. rocznicy urodzin.

11.00 Suma odpustowa za parafian.

16.30 Do Bożej Opatrzności, za przyczyną Matki Bożej jako podziękowanie za otrzymane i z prośbą o potrzebne łaski z okazji 10. rocznicy ślubu Agnieszki i Aleksandra.