PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 5 – 12 maj 2019
4 maja 2019 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 5.05.2019 – III Niedziela Wielkanocna

1. O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla maturzystów.
2. Za + Krystiana Koim od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Dębowej.

10.30 Za ++ Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Ryszarda, Romana, Dariusza Jendrychowski, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, Sybilę Koczuła, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Małek i Roj.

12.00 Za ++ Marię, Eugeniusza, Zofię, Wiktora Słaboń, Stefanię, Jerzego Ratka, Mariana Katarzyńskiego, Stanisława Całkę i Zbigniewa Siestrzykowskiego.

16.30 Za ++ Maksymiliana, Klarę, Tomasza, Bolesława, Helenę Kubosz, Zofię, Ryszarda Macha i ++ dziadków.

PONIEDZIAŁEK – 6.05.2019 – Święto św. apostołów Filipa i Jakuba

6.30 Za ++ rodziców Łucję, Józefa Hyba, Jadwigę, Pawła Woźnica, ++ chrzestnych, dziadków, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot, Grzegorza Fajkis i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Marię Sobota w rocznicę śmierci, Eryka, Leona, Franciszka, Renatę Sobota, Helenę, Jerzego Stelmach, Stanisława Sowa, ++ z pokrewieństwa Sobota i Badura.
2. Za ++ Wiktora, Marię, Edmunda Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Jolantę Mryka, Romana Bartoszek, ks. Jana Kurpas i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 7.05.2019 –

18.00 Za ++ Stefana, Marię, Krystynę, Annę, Lucynę Bartoszek, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę Rzepka, Alojzego, Antoniego Macha.

ŚRODA – 8.05.2019 – Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika

1. Za ++ Edmunda, Marię, Pawła, Bernarda, Ryszarda, Alfreda Kowol, Gertrudę, Jana, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Kazimierza Strojny, Franciszkę, Józefa Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ syna, męża, rodziców, rodzeństwo, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 9.05.2019 –

6.30 Za ++ Norberta, Antoniego, Walerię, Konrada Żymełka, Annę, Jana, Emilina Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek oraz ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Wiktora Mazurek w 6. rocznicę śmierci, Różę, Pawła, Zofię Mazurek, Wilhelma, Marię, Ignacego Bartoszek, Konrada Malcherek, Łucję, Konrada Szołtysek, Dominika Spadek, Jana Muszalik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Antoninę, Konstantego Uciecha, Urszulę, Henryka Łotysz, Alfreda Biela, Cecylię, Józefa Krzysteczko, Pawła, Romana, Józefa, Elżbietę, Hildegardę Uciecha, Jadwigę, Jerzego Nocoń, ++ z pokrewieństwa Mryka, Unfericht, Macha i Uciecha.

PIĄTEK – 10.05.2019 –

6.30 Za ++ Henryka Malik, Janinę, Jana Nocoń, Marcina Malec, Renatę, Zygmunta Kozubek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

1. O wieczną radość dla Iwony Wawoczny w 5. rocznicę śmierci i ++ z rodzin Wawoczny, Mryka Nocoń i Waniek.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60-tych urodzin Marii Mryka, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny Mryka i Wawoczny.

SOBOTA – 11.05.2019 –

6.30 Za ++ Marię Pakura w rocznicę śmierci, Józefa, Antoniego, Martę Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath i Teichgraber oraz ++ kapłanów.

1. Za ++ Józefa Krzysteczko na pamiątkę urodzin, żonę Franciszkę i ++ rodziców z obu stron.
2. Za ++ Matyldę Kowol w rocznicę śmierci, męża Joachima, Eryka Kruszyna, Anielę Kowol, Urszulę Winszczyk, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 12.05.2019 – Niedziela Dobrego Pasterza

8.00 Za ++ Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Teresę, Helenę, Ryszarda Matula, Franciszka, Piotra Roj i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Ku czci św. Urbana z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Klementyna Górecka, Lena i Laura Selega, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Teresę, Pawła, Justynę Rybka, Małgorzatę, Gerarda Zdzieblok, ++ dziadków, rodzeństwo i rodziców chrzestnych.