OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 16.01.2022
15 stycznia 2022 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 16.00.

We wtorek rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, będzie trwał do 25 stycznia.

W środę o 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. Grupa Modlitewna zaprasza na kolędowanie przy żłóbku.

W czwartek zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych o godz. 19.00. Gościem będzie ks. Krzysztof Stala, który przypomni o wartości tradycyjnych formuł modlitewnych Kościoła.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata kwartalna 100 zł.

Grupy Duszpasterskie:

– w poniedziałek na Mszę św. wieczorną zaprasza Wspólnota Dorosłych. Po Mszy św. spotkanie kolędowe w salkach.

– zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

– Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

– poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego opata.

– środa – wspomnienie św. Józefa Pelczara biskupa

– piątek – wspomnienie św. Agnieszki

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

W środę rozpoczął pracę piec gazowy w naszej kościelnej kotłowni. O tym jakie są koszty ogrzewania przekonamy się już wkrótce.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, a także Bożej opieki, zdrowia i bezpieczeństwa w nowym tygodniu.