PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 kwiecień 2022
16 kwietnia 2022 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Waltera Niedorny.

10.30 Za ++ Ludwika, Janinę Kowol, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Rafała Nocoń, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Łucja Niestrój, Maja Kras, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 60. rocznicy urodzin Marka Szołtysek.

PONIEDZIAŁEK – 18.04.2022 –

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jadwigi Muszalik z okazji 80. urodzin oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.

10.30 Za ++ Leokadię Musioł w 10. rocznicę śmierci, męża Wincentego, Marię, Horsta, Krystiana Koim, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Bartoszek, Koim i Nocoń.

12.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Moniki i Stanisława Lempa z okazji 25. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

WTOREK – 19.04.2022 –

6.30 Za + Edmunda Krzysteczko w rocznicę śmierci, żonę Weronikę, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Hawlicki, Lis, Bzdręga i Kosiorowski.

18.00 Za ++ Grzegorza Fajkis w rocznicę śmierci, Teresę, Nikodema, Eufemię, Wawrzyna Fajkis, Teklę, Franciszka Cipa, Pawła Matula, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 20.04.2022 –

6.30 Za ++ Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, Annę, Romualda Wodara, Józefa Gajdzik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 21.04.2022 –

6.30 Za + Jana Krzysteczko od rodziny Kolenda.

18.00 Za ++ Zofię, Jana, Erwina, Elżbietę Richter, Agnieszkę, Pawła Niedziela, Gertrudę, Stanisława Mrozek, Dariusza Ciszewski, Edytę, Alfreda, Romana Teichgraber i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 22.04.2022 –

6.30 Za ++ Łucję, Władysława Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, Józefa Gajdzik, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.

1. Za + Stefana Długaj w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Stanisława Matula w 2. rocznicę śmierci, jego braci i rodziców, Florentynę, Franciszka Janota, Romana Swoboda i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 23.04.2022 –

6.30 Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Marię, Józefa Pawlas, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Teresę, Romana, Marcina, Bronisława, Leonarda, Danutę Winkler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Genowefę, Zygmunta Szindler, Wiesława Jaszkowic, Martę, Ludwika Wróblewski, ++ z pokrewieństwa.
2. Za + syna Sebastiana Wróbel na pamiątkę urodzin.

NIEDZIELA – 24.04.2022 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Edwarda, Henryka, Gertrudę Kula, ++ dziadków, Stefana Szołtysek, Józefa Gajdzik, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Erwina Nocoń, Arkadiusza Falkus i ++ z pokrewieństwa.

10.30 W intencji rocznego dziecka Józefa Krzysteczko z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla niego, brata Wojtka w dniu 10. urodzin oraz braci Piotra, Tadzia i całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Poli Rosak, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Andrzeja Grzywok w 1. rocznicę śmierci, ojca Joachima, dziadków, ks. Jana Kurpas, ks. Rajmunda Machulec, Stanisława Fatyga i ++ z pokrewieństwa.