Daily Archives: 13 lipca 2019

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 lipiec 2019

NIEDZIELA – 14.07.2019 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, dziadków, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, Krystynę, Jerzego Kasprzak, ++ z pokrewieństwa Musioł.

10.30 Za + Dariusza Jendrychowski w 1. rocznicę śmierci.

15.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 80 lat życia ks. proboszcza Jana Piwczyka, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej.

16.30 Za + ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, + chrzestnego Dariusza Sarkowicz, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 15.07.2019 – Wsp. św. Bonawentury

18.00 Za ++ Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana Wróbel, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Lidię Lauterbach, Zdzisława, Teresę Michoń, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.07.2019 – Wsp.NMP z Góry Karmel

6.30 Za ++ Janinę, Ludwika Kowol, Franciszka, Piotra Roj, ++ dziadków, Erykę, Romana Macha, Teofila, Jadwigę Sobota, Teresę Matula, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 17.07.2019 –

17.00 Za + Marię Badura w 30 dzień śmierci i na pamiątkę urodzin.

CZWARTEK – 18.07.2019 –

13.00 Ślub rzymski.

18.00 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców Gertrudę, Józefa Benisz, teściów Florentynę, Teodora Musioł, Annę, Jana Wyciślik, Stefanię Kudelko.

PIĄTEK  – 19.07.2019 –

1. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpasa i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Franciszka Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Annę, rodziców, rodzeństwo, córkę Helenę Biela, Franciszka Botor, Lidię Lauterbach.

SOBOTA – 20.07.2019 –

6.30 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Wandę, Franciszka, Eryka Janyga, Augustynę, Wiktora Fojt, Marka, Krzysztofa, Wandę Fojt, Bertę, Pawła Jabłonka, Annę, Wacława Głuch, Huberta Szczyrba.

18.00 Za ++ Czesława, Klaudię Reszel, ich rodziców i rodzeństwo, Julię, Pawła, Marię, Amandę, Alfonsa, Emila Belok, Cecylię, Mieczysława Kowalczyk, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Urszulę, Stefana Króliczek, Gertrudę Kraiński i ++ pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 21.07.2019 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, Ryszarda, Benedykta Kupka, Franciszka, Elżbietę, Leona Dubiel, ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Maja Rynkiewicz, Maja Żur, Dominik Lisowski, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Continue reading

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W środę 17 lipca o 17.00 Msza św. w int. Grupy Modlitewnej św. o. Pio., a po niej spotkanie tej grupy w kościele.

W piątek (III piątek miesiąca) zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury.
– wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel

Zachęcamy do składania intencji Mszy świętych, które będzie mógł odprawić ks. Sebastian Heliosz.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.
Na ten sam cel będzie przeznaczona kolekta przyszłej niedzieli.

Wszystkim życzymy błogosławionej spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia. Continue reading